Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes amstaff...

Toni95 kérdése:

Van egy 9 hetes amstaff labrador keverék szuka kutyám. Abba a hibába estem hogy vettem neki: Pedigree Junior száraz kutyatápot, nagyon rossz döntés volt?

Figyelt kérdés
A tápról a csomagolásán jokat irtak, viszont miota ezt eszi nagyon sok és puha lett a széklete. Ez vajon tényleg ettől a táptól lehet? Milyen másfajta táppal kéne etesem? + sokat iszik es sokat pisil.. Ez normàlis?

2014. júl. 22. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, minél előbb válts. Josera Kids-et tudom ajánlani.
2014. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
hallottam egy tápról: Happy dog. remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Igen, sajnos a Pedigree nem valami jó minőségű sanjnos. A Josera tápok például jó minőségűek és nem is drágák. A Junior 5-600, a Kids 7-800.

A Brit tápok is jók állítólag, bár én még nem próbáltam.

Annak sem vagyok a híve, hogy 1800/kg-s táppal etessünk, de amit írtam, tényleg érdemes megvenni. Még árban is jobban jössz ki, mert kevesebbet kell adni, és még akár olcsóbb is, mint a Pedigree.


Mivel nyár van, ezért természetes, hogy sokat iszik, de a táp is lehet a hibás, mivel ezekben sok káros anyag van, tartósítószer, színezék, stb, ami megterheli a veséjét, és sok víz kell, hogy kiválassza. Ezért pisil ennyit.

A josera tápok nem tartalmaznak színezéket, ízfokozót.

Most rendeltem a netről juniort, 9750Ft 20 Kg.


De ne ijedj meg, nem rontottál semmit el :)

Legközelebb ezt vedd, ennyi. Váltásnál először keverd a régivel.

2014. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Én írtam a harmadik választ, tele van fogalmazási hibákkal, fáradt vagyok már, bocs. De a lényeg érthető.
2014. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Én is Josera Kids-et adok a kutyámnak.
2014. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
nekem az 1ik tap 1 izetol szo szerint fostak, erdekes mas izu jo volt, de soha nem adok nekik abbol. tedd te is ezt.
2014. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi meg fogadom a tanácsokat!:) most megyek a táp boltba meg nézem mi a választék, aztán elhajitom olyan messzire amilyen messzire csak tudom ezt a pedigree t. Csak 28 as fehérje meg ilyen csirke+ rizs, ilyenekkel csàbitottak a dobozán. Én meg persze. A legjobbat akarom a kis dögömnek :-D
2014. júl. 23. 09:45
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

A pedigree tápoknak meg lehet nézni a beltartalmát... kb semmi olyan nincs benne amit a kutya normálisan tudna hasznosítani :(

Brit Care tápokat tudom ajánlani. Abból is a bárány-rízs vagy lazac-burgonya ízesítésűeket.

Joseráról is csak jót hallottam eddig, most tervezem, hogy mi is kipróbáljuk.

Sok sikert! :)

2014. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most vettem 1 kg Royal Canin junior száraztápot kóstolónak/ próbának, ha bevállik szerintem ezt a tápot kapja továbbra is. Probalkozok :) köszönöm a tanácsokat!:)

Esetleg valakinek a szobatisztaság betanitására valami ötlet vagy tapasztalat? :-D

2014. júl. 23. 12:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi Brittel etettünk,amikor tápoztunk.Próbáltuk a Happy Dogot is,de abban is baromi sok gabona van.Annyi pénzért van jobb is.

Már egy ideje nyers etetéssel próbálkozunk (BARF) hús+zöldség+gyümölcs mind nyersen.A legjobb választás volt.Olcsóbb,mint a táp,és a kutya soha nem volt szebb és egészségesebb.

2014. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!