Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes amstaff...

Toni95 kérdése:

Van egy 9 hetes amstaff labrador keverék szuka kutyám. Abba a hibába estem hogy vettem neki: Pedigree Junior száraz kutyatápot, nagyon rossz döntés volt?

Figyelt kérdés
A tápról a csomagolásán jokat irtak, viszont miota ezt eszi nagyon sok és puha lett a széklete. Ez vajon tényleg ettől a táptól lehet? Milyen másfajta táppal kéne etesem? + sokat iszik es sokat pisil.. Ez normàlis?

2014. júl. 22. 21:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A RC egy méregdrága reklámtáp pocsék összetevőkből.Vannak sokkal jobb tápok,pl.az említett Josera,kiszállítással együtt is sokkal olcsóbb.Sőt van olyan webáruház,ahol ingyen házhoz is viszik.
2014. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nekem is amstaffom van próbálgattam én is ezt azt.

A brittet szereti anno próbáltam a totw-ot is azt is nagyon szerette csak annak nagyon felment az ára így váltottam brit premiumra.

Nem tudtam rendelni egyszer Brittet így rendeltem Joserat, mert jókat hallottam róla, nekünk nem jött be nem volt hajlandó megenni, most keverve kapja a brittel.


De hogy ne csak hülyeségeket írjak, én a Brit Premiumot vagy Brit Care-t javaslom vagy esetleg próbáld ki a Joserát hátha nektek beválik. Ha olcsó és jó táp kell akkor az meg a Brit Premium.

2014. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudnátok olyan linket küldeni ahonnan lehetne rendelni josera vagy britt tápot? És esetleg utánna is tudnék olvasni?:-)
2014. júl. 23. 14:26
 14/19 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]

Sok fajta tápot ingyen is kivisznek.

2014. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket!:)
2014. júl. 24. 00:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már és fogok is a mall-ról,mert nagyon korrektek.
2014. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a Royal Canin vált be. Most 4 hónaposak vagyunk :D

Szobatisztaságra nevelés: minimum 2 óránként le kell vele menni egy gyors pisi-kakira.

Az én kutyusom egy hónap alatt ezt megtanultam, már 5-6 órát is kibír pisi nélkül. Persze van, hogy tovább tart.

2014. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

RC tényleg méreg drága, ahhoz képest pedig egy nagy nulla.

Petissimo.hu most az egyik legolcsóbb és a legmegbízhatóbb bolt :)

Rendelj bátran, brit care és josera tápot is találsz ott!

2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!