Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes border collie kolyokku...

8 hetes border collie kolyokkutyamnak gügyöghetek neha?

Figyelt kérdés
Minden nap tanulunk, mar hallgat a nevere, visszahozza a lasztit, leül, ha utasitom, futas kozben szuperül terelget, tehetseges munkavonalu kiskutya (Franciaorszagban elek, itteni tenyeszetbol hoztuk). Mindent falkavezer modjara csinalok, az etkeztetest, a setat, ha rosszalkodik, nem hagyom ra, de KEPTELEN vagyok megallni, hogy gugyogjek neki es agyonszeretgessem, annyira borzasztoan aranyos es ugyes.

2014. júl. 23. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Néha belefér...Meg különben is szerintem ő a gügyögést dicséretnek veszi...Attól még nem fog elbutulni :)
2014. júl. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Felesleges, mert nem érti.
2014. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a hangom tonusa bizonyosan kozvetiti az oromomet. Ezt en nem nagyon tudom kontrolalni. Nem vagyok gyerek, de amikor foglalkozom vele, es ugyesen teljesit (pl az elobb a reggeli parkos futas utan gyakoroltuk a "marad"-"gyere" parancsokat), az en szivemet teljesen elonti a szeretet, es nem tudom fekezni magam :D nem is gugyoges ez, csak nem talaltam jobb szot, inkabb dicseres kozben a szokasosnal magasabb hangon mondogatom neki h "okos", "ugyes" Gracie :-) kozben majd' meg zabalom.
2014. júl. 23. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt így kell csinálni. Nem az "ügyes" (vagy ennek megfelelő francia) hangsorból, hanem a hangsúlyból a "gügyögésből" érti meg, hogy te örülsz annak amit csinált. Én még rá is szoktam játszani, olyankor a kutyám sokkal motiváltabb...
2014. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne bolondozz, persze, hogy gügyöghetsz neki. Szeretgesd nyugodtan, felőlem össze is csókolhatod, de mindig szabd meg a határokat, és csak akkor dögönyözd, ha neked van kedved hozzá, ne, amikor ő kiköveteli.
2014. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
off: melyik kennelből van?? jöhet privátban is...
2014. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze, nyugodtan, ettől nem lesz semmi baja, sőt, szerintem még örül is neki. Megértem, néha én is képtelen vagyok gátat szabni a szeretet-kiáradásaimnak, annyira zabálnivaló egy border, főleg amíg kicsi. :)
2014. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!