Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van westie el tud...

Akinek van westie el tud mondani róla pár dolgot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék megtudni pár dolgot a westi-ről. Okos kutya? Kb. Mennyi idő míg szobatiszta lesz? Esetleg Westi-hez illő szuka (lány) kutyanevek? A válaszokat előre is köszi! ;)

2014. júl. 23. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Okos, szép, csudapofi, szép, aranyos, cuki és ravasz, makacs, önfejű, szófogadatlan. Pár hónap után szobatiszta lett.
2014. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szófogadatlan? Azért lehet tanítgatni (Pl.: Ül, Fekszik, Pacsi, Hozd ide, stb...?) Ha igen akkor nagyon sok idő míg megtanulja?
2014. júl. 23. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A Westie okos, de makacs. A szófogadatlansága az önfejűségéből adódik. Minden Westie más és más személyiséggel bír, de vannak fajtajellemzőik. Természetesen meg lehet neki tanítani ülni, állni, hozd ide a kávém, menj be helyettem dolgozni, állj, stb. parancsokat. Első kutyának nem ajánlják. A kutyasuli sokat segíthet ezen az állapoton.
2014. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 4 éves westie-m van. Lufi a neve. Az embereket imádja, barátságos játékos típus. Abból adódóan, hogy terrier, elég sokat ugat, akaratos, makacs. Tanítható, csak vegyél sok jutalomfalatot (mindjuk az enyém háztartási keksszel is beéri :D) én 1éves kora után kezdtem tanítani, bár belátom, hogy hamarabb kellett volna. Az ,,ül" parancsot pár nap alatt megtanulta. Napi 2 séta kell. Az enyém (szuka) 1.5-2éves koráig kezelhetetlen volt, mindent összerágott. Az első pár hónapban nyüszített éjszakánként.ha nem engedtük be a házba, az ajtót kaparta. Szobatiszta viszonylag hamar lett. Nekem első kutyám volt (és az is) :)
2014. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!