Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐŐS! Mama kutyát keresek...

Shoona:D kérdése:

SÜRGŐŐS! Mama kutyát keresek 5 újszülött (2napos) kiskutya szoptatására pár hétig. Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Az anyuka a szülés komplikációi miatt elpusztult :( Szombathelyről és környékéről kellene nekem valaki.

2014. júl. 23. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem a kiskutyak nevelese miatt irta a 7-es, hanem azert, mert kockaztattad a kutyad eletet, aki elpusztult, mert te akartal kolykoket, nem o. Sajnalom ot.
2014. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kell még segítség? Milyen fajták?
2014. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

11# Nem volt olyan információ, hogy ez nem egy tenyészkutya és egy gondosan megtervezett párosítás volt. Nem látok semmi olyat leírva, amiből a kérdezőt alapból szaporítónak kellene megbélyegezni, mert akkor még megérdemelné talán ezt a hangnemet (bár mivel elvesztette a kutyáját, némi jóérzést és tapintatot feltételezve az emberekről, akkor sem). Nem tudom, miből szűrtétek le, hogy ez egy felelőtlen gazda, lehet akár pl. kezdő tenyésztő is. Egyébként a "nem a kutyád akarta a kölyköket" meg azért nem elfogadható érv, mivel ha a kutya szabadon dönthet, nyilván párosodik tüzelésekor, ergo nem lehet azt állítani, hogy "nem akarja".

Tényleg nem kellene mindenkit bántani, akiről nem derül ki azért, hogy most szaporító. Ha neked van háttérinformációd, és én vagyok lemaradva, akkor elnézést.

Ja és nem a szaporítókat védeném, de tényleg ne essünk már neki mindenkinek ennyi információ alapján.

2014. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Azért esnek itt mindenki torkának egyesek, mert itt a gép mögé bújva anonim tudnak másokat szapulni, nagy szájhősök. És itt élik ki magukat, itt eresztik ki a gőzt inkognitóban, szánalmasok.
2014. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Félre ne értsétek de egy kezdő tenyésztő is tisztába van az alapokkal. És ha komplikációk lépnek fel rögtön ott van az állat orvos.
2014. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Félre ne értsetek....

De ha ott van az állatorvos is elpusztulhat a mama kutya hiába tesznek meg mindent... Nem kell ennyire nagyon okosnak lenni, úgy hogy fogalmatok nincsen a körülményekről....

2014. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Jaj ne csináljátok már! Elveszítette a kutyusát és van aki ilyenkor is csak bántja! Gondoljon inkább bele milyen lelkiismeret furdalása lehet, hogy mennyire rossz lehet hogy meghalt kutyája...
2014. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Az igaz. Lelkiismeret furdalása lehet
2014. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!