Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze őket?

Hogyan szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés

Van egy foxi kutyusom. Elég sokat vendégeskedik nálunk egy csivava, amikor a gazdája elutazik én vigyázok rá. Szeretném őket összeszoktatni, mert problémás, hogy ha az egyik kint van az udvaron, akkor a másik nem lehet kint. Nemrég elvittük őket együtt sétálni a másik gazdival. Eleinte a csivava neki akart menni a kutyámnak, de egy negyed óra után eléggé megszokták egymást. Amikor hazaértünk egy tálból ittak.

Ez kb. 2 hónapja volt. Most ismét itt fog lakni egy darabig a csivava és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan szoktassan össze őket, hogy ne csak pórázon lehessenek együtt, hanem nyugodt szívvel engedjem ki őket a kertbe? (Mindkettő kan kutya.)



2014. júl. 25. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egedd õket ki a kertbe egyutt maradj ott veluk es ha az egyik neki akar menni a masiknak.Ha ugatnak egy masra akkor adj egy pár jutalom falatot es tedd le elejuk.Ha ez nem megy akkornem tudom...

Nekem is ez volt csak egy csivavaval és egy yorkival.

Sok sikert!

2014. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sétáltasd őket együtt. Én így szoktattam össze antiszoc jagdterriert a saját nagytestűmmel. Mindkettő ivaros kan volt, jól elvoltak egymás mellett. Ha morognak egymásra vagy még csak méregetik egymást, tiltani kell. Ha okosan viselkednek, akkor dicséret. Esetleg falat mindkettőnek, csak nehogy azon kapjanak össze akkor! :D
2014. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2014. aug. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!