Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta a kutyám?

Milyen fajta a kutyám?

Figyelt kérdés

Kép:

[link]


2014. júl. 25. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem olasz agár lehet, de lehet h van benne egy kis sharpei is.
2014. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Kecske!
2014. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Németjuhász, nem tudom fajtatiszta-e ,de gyönyörű :) Ha tényleg a te kutyád, hogy hogy nem tudod a fajtáját? Na mindegy szerintem nagyon szép.
2014. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha mellé tetted volna a törzskönyvét, akkor német juhász. Mivel nincs mellette az igazoló okirat, így csak német juhász jellegű ebbel rendelkezel :))
2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert nincs törzskönyvje, akkor már nem is tudom hogy egyáltalán kutya e
2014. júl. 25. 21:53
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Ő egy német juhászkutya , és nem is akármilyen mert ő egy gyönyörű szuka, független hogy van e törzskönyve vagy nincs. Értelek én titeket hogy tenyésztő vs szapi. De ez csak itt kizárolag gyikon terjedt el hogy német juhász jellegű keverék. Remélem itt is marad ez a hülyeség. Bár kicsit hatással voltatok rám is mert állatkórházban és suli jelentkezési lapján is úgy tüntettem fel a kutyám mivel nincs tkja hogy fajta jellegű keverék , hát szépen ki is röhögtek.
2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az hogy nincs tk-ja még nem jelenti, hogy fajtajellegű keverék. Csak mondjuk ezt már bizonyítani nehezebb is :D
2014. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát igen , most mellé tennék egy tks német juhászt lehetne találgatni melyiknek van és melyiknek nincs. Igaz hogy a tenyésztő nagy munkát fektet bele de attól nem kell leírni azt sem aminek nincs tkja
2014. júl. 25. 22:01
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem ha kutyámban lenne másfajta generációra visszamenőleg az kijönne rajta, ha nem küllemben egészségügyileg tuti..
2014. júl. 25. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Munkát fektet be? Számomra a német juhász tenyésztők , szaporítók. küllem vonal pfej lassan járókeret kell nekik hogy mozogni tudjanak. de a munkavonalnál sem túl rózsás a helyzet ezt a fajtát nyomják le a mélybe. Amúgy én azt sem értem minek munka meg show vonal? Nem az a tökéletes kutya aki mindkettőben tökéletes minek külön venni a kettőt?
2014. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!