Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Amerikai Stafordshire...

Van egy Amerikai Stafordshire terrier 8 hetes kan kutya és folyamatosan harapdál és ha rászólok vagy bármit mondunk neki folytatja tovább van hogy morog is rá és csak őt harapdálja mit tegyünk vagy talán nem fogadja el? Köszönjük előre is a választ!

Figyelt kérdés

#Staffi..
2014. júl. 30. 17:24
 1/6 sippara ***** válasza:
100%
Az lehet a baj, hogy a kiskutya nem beszél magyarul..... rá kell szólni, aztán abba kell hagyatni vele azt, amiért rászóltunk. Ennyi.
2014. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 8 hetes. Mit vársz tőle? Morogj rá állj fel és menj el. Majd kicsit később menj vissza és játszatok megint. Ezt eljátszod addig amíg nem fog már harapdosni.
2014. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen még csak játszik a kutya. Ha fájdalmas a harapása erélyesen rá kell szólni, hogy nem és ellökni a kezeddel ( nem kell repülnie métereket ) Ha nagyon bedurvul a nyakán lévő bőrnél felülről megfogva rázd meg, az anyja és az alomtársak is így jelzik egymásnak ha már elegük van valamiből. Ráhagyni semmit sem szabad. Ha megmorog bármiért rögtön mehet a rázás. Ha ezeket most ráhagyod később nagyobb problémák lehetnek vele. Egy szocializálatlan kutya képes terrorizálni az egész családot, sajnos láttam már ilyet.
2014. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is amstaffom van, már kemény 4 hónapos. :)

Ő is harapdált. Csak annyit csináltam, hogy rászóltam: Nem! és ellöktem. Határozottan, de nem durván.

Amikor evésnél belenyúltam a tányérjába csak akkor morgott meg. 2-3-szor megtéptem a nyakbőrét, bevallom, nem finoman. Azóta amikor etetés van, rohan a helyére, hasra vágja magát és csak akkor eszik, ha engedélyt kap. Ha belenyúlok, akkor félrehúzódik.

Mindig legyél szigorú, határozott és KÖVETKEZETES. És ez mellett szeresd nagyon, foglalkozz vele sokat, fáraszd fizikailag és szellemileg is.

Én azért járok vele suliba, hogy kutyákkal legyen együtt (falun lakunk), meg tudom tanítani, amit tudnia kell.

Viszont rettentően élvezi a sulit, azt, hogy együtt dolgozunk.

Érdemes kipróbálni :)

Ajánlom a klikkeres tanítást. Jó buli.

2014. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ő egy kutya. ráadásul még baba. mégis mit kellene csinálnia? kezei nincsenek, ismerkedik a világgal. azt már Te döntöd el, hogy meddig mehet el játék közben. de majd visszasírod, ezt a babakort, ha beindul a "fogzás"!:)
2014. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem hogy valamelyik be válik!
2014. aug. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!