Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terrier és magyar vizsla kutyusunk lesz jól kijönnek majd egymással? A magyar vizsla szuka (lány) az Amerikai Staffordshire terrier kan (fiú) lesz de nem akarjuk őket pároztatni. Milyen nevük lehetne?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Én a vizslákat utálom mint a ******
2014. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Inkább vegyetek egy


Amerikai Staffordshire terrier szukát és egy kant.

2014. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fajta kérdése, hogy kijönnek-e majd. Viszont ha egyszerre akarjátok őket, az elég húzós, ugyanis egy kölyköt is épp elég lekötni, meg felnevelni, nem még kettőt!


A nevüket meg kitaláljátok, ha meglesznek a kutyák.


1-es! Senki nem kérdezte, hogy utálod-e a vizslákat!

2014. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én meg Noname000-t utálom. Érdekel valakit? Azt hiszem, senkit. :D Na, pont ennyire érdekel bárkit, hogy ő mit gondol a vizslákról.
2014. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, milyen fajta lesz a két rosszcsont. Tarthatsz együtt leonbergit uszkárral, vagy kaukázusit német doggal, ha együtt nőnek fel, sok foglalkozást és jó nevelést kapnak, semmi baj nem lesz.

A kan+szuka párossal viszont vigyáznék, ha egyik sem lesz ivartalanítva, ivarérés után lehet készülni az éjszakákon át tartó vonyításra, ajtókaparásra, a lakás/ház lebombázására, ugyanis a kan mindent meg fog tenni, hogy a tüzelő szuka közelébe kerülhessen.

Nekem is kan+szuka kombóm van, de a kan herélve lett, még időben elkaptuk, kezdte védeni a szukát még a széltől is.

2014. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TJ19334 ***** válasza:
a staffot hol veszed?
2014. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy hol fogjuk őket megvenni de lécci választ írjatok nekem komiba nem pedig kérdést!
2014. aug. 3. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaptál választ, nem?
2014. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy NE KÉRDÉST ÍRJATOK!!!Hanem VÁLASZT!!!!!!!!!!!
2014. aug. 4. 08:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, tessék, csak fejezd be a hisztériás rohamot!

"Teljesen mindegy, milyen fajta lesz a két rosszcsont. Tarthatsz együtt leonbergit uszkárral, vagy kaukázusit német doggal, ha együtt nőnek fel, sok foglalkozást és jó nevelést kapnak, semmi baj nem lesz.

A kan+szuka párossal viszont vigyáznék, ha egyik sem lesz ivartalanítva, ivarérés után lehet készülni az éjszakákon át tartó vonyításra, ajtókaparásra, a lakás/ház lebombázására, ugyanis a kan mindent meg fog tenni, hogy a tüzelő szuka közelébe kerülhessen."

Ehhez nincs mit hozzátenni, teljeskörű válasz.

2014. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!