Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot ajánlotok...

Milyen játékot ajánlotok kutyának, akit otthon hagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára kezdődik újra a tanév, az egyetem, és a kutyusunk, aki az egyedülléthez hozzá van már szoktatva, szobatiszta is teljesen, csak nem szeretnénk, ha unatkozna addig, amíg egyedül van. Mit javasoltok, milyen játékot szerezhetnénk esetleg neki, amivel le tudja magát foglalni? :) Nem lesz túl sokat egyedül naponta, de addig is, rossz érzés arra gondolnom, hogy unatkozni fog esetleg.

Köszi előre is a tanácsokat. :)


2014. aug. 5. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Kong játék, amibe tenni kell jutalomfalatot. :)


[link]

2014. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem unatkozni fog jó esetben, hanem aludni. Magában úgysem nagyon fog játszani valószínűleg, vagy ha igen, és megszokja, hogy pörgés van egyedül, akkor esetleg elkezdhet olyan dolgokat is bevonni a buliba, amiket ti nem szeretnétek (szemetes, bútordarabok, szoszédok...), szóval én nem erőltetném.
2014. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én leszoktam vinni sétálni közvetlen elmenés előtt, meg dobálok neki labdát, kicsit játszok vele, így mire oda kerül a sor, hogy indulunk a kutya fáradt lesz és nem kell semmiféle játékot otthagynom neki, alszik míg nem vagyunk otthon. Én is ezt ajánlom neked.
2014. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül hagyott kutyánál nem hagyunk játékot!! A KONG-ot is csak felügyelettel használhatja, ahogy minden más játékot is! Le kell mozgatni suli előtt, aztán pihenhet napközben.
2014. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem átalussza az egyedüllétet, de egyébként nyugodtan hagyhatsz neki elől játékokat.

A KONG Wobbler például egyes kutyákat sokáig lefoglal és nem fog kárt tenni magában. Esetleg egy jutalomfalattal/pasztával töltött Classic KONG is jó lehet, teljesen biztonságos. Nem tartalmaz kis részleteket, nem fog lenyelni semmit max. a kaját belőle. Egy-két rágócsontot a legérdemesebb otthonhagyni! Az én kutyám odavan a Luposan Swiss Bone-ért és a nagyobb verziót 3 napig is rágja. Ha "unatkozik" akkor mindig rákezd. Van hogy órákig lefoglalja, pedig nem most kezdtem el adni neki, de nem un rá. ( [link] Valószínű nagyon finom lehet.

Az fontos, hogy ne hagyj elől sok kaját, hiszen túleheti magát. A Wobblert sem kell teletölteni és a sima KONG-ba is csak egy erre kitalált falatot kell beletenni, hidd el ellesz vele, amíg kiszedi onnan. :)

2014. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
kong játékot olcsósíthatod is, ha kicsit megvágsz egy teniszlabdát és abba raksz száraztápot amit szeret :)
2014. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háhá, lekell pontozni azt a módszert ami működik is.Okosak.
2014. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Természetes, előtte elvisszük sétálni nagyot, lemozgatjuk, de rosszul érzem magam a gondolattól, hogy egész nap alszik, amíg nem vagyunk otthon, mert ... nincs jobb dolga. :D Értitek. :) Nem rumlizik már, jól viselkedik hosszú időn keresztül is, csak nem akarom, hogy unatkozzon, és azért aludjon, mert nincs más lehetőség.

Azokat a válaszokat is látom, akik javasoltak konkrét játékot, utánanézek alaposan, mi is ez, és várok további javaslatokat! :)

2014. aug. 7. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek többnyire akkor is alszanak, ha itthon vagyok, mert a saját dolgommal vagyok elfoglalva. Max. házat őrizni mennek ki, vagy azért, hogy a napon aludjanak. A kutyáknak sokkal több alvás kell, mint az embereknek, szóval nekik ez tök normális :)
2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!