Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Nagy568 kérdése:

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm aki Békéscsabán lakik örökbe akart fögadni egy kölyök kutyát. Az alábbi helyeket kereste meg: békéscsabai kutya menhely és Osiris kutya alapivány. Nem kapott kutyát mert panelben lakik. Az orisis alapitványtől környezet tanulmányra akartak jönni erre az ismerősöm azt mondta hogy először a kutyát szeretném látni. De ők először környzet tanulmányra szeretnének jönni. Küldöm a linket: [link] innen akartak kutyát ki venni egy akitát.
2014. aug. 11. 21:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kicsit furcsának tartottam a hozzáállást a részükről. Eddig támogattam a csabai menhelyet de ezek után már nem fogom. Hiába viszek én tápot a kutyáknak honnan tudom hogy a kutyáknak adja oda vagy haza viszi és saját kutyáját fogja meg ettetni. Ezek után a csabai menhelyben nem bízom.
2014. aug. 11. 21:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem megy az illető a gyepire?Ott nem tökölnek ennyit.Fizeted a kutyát és viszed.
2014. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megvan a menhelyeknek a heppje. Az orisis azért akar környezet tanulmányt csinálni, hogy okuk legyen könnyedén NEM-et tudjanak mondani. Valószínűleg túl sok negatívumot láttak, tapasztaltak. Ilyen menhelyeket jobb kerülni, mert nekik az az ideális jelölt, aki egész nap otthon van, mindig van pénze, és legalább ultra állatvédő ő is. Szóval kicsi a lista, akik megfelelnek nekik. Viszont abban hibázott, hogy nem a szomszédok beleegyező nyilatkozatával együtt ment kutyát keresni. Amint meghallják, hogy "panel"-ban lakik, abban a pillanatban elő kell venni a papírt, hogy a szomszédoknak nincsen kifogása egy kutya ellen.
2014. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért egy akitát lakótelepre vinni.... mellette még gondolom, dolgoznak, netán tanulnak a családban.....

Ebben a helyzetben nem a menhely a hunyó.

2014. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mert nekik kölyök kutya kell két gyerek mellé. Az illető valóban kutya imádó. Amikor szabadságra szoktam menni 2-3 napra mindig hozzájuk viszem a pulit és az akita kutyáimat. És naponta hatszor le vitte őket. Nem került volna rossz helyre a kutyus. Ezek után meg a véleményem a menhelyekről.
2014. aug. 11. 21:43
 6/12 A kérdező kommentje:
lenne ideje kutyát sétáltatni. mindegy majd én venni fogok nekik egy kutyát de menhelyről soha ha enyire kekeckednek.
2014. aug. 11. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok. Nem minden menhely ilyen, csak kifogtátok rendesen. Van több olyan menhely, ahol az ország bármelyik sarkába szívesen adnak kutyát, szerintem őket kellene megtalálnotok és beszélni velük.
2014. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahol laknak mások is tartanak kutyát pannelben. A lakókkal nem lenne gond. Csak a kutyákat sajnálom majd oda fogják adni valakinek aki kertes házban lakik és majd láncot rak a nyakába vagy kennelben fogják tartani. Ettől még a pannel százszor jobb.
2014. aug. 11. 21:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Bunkóság hogy meg sem engedtég hogy meg nézze a kutyákat, életemben ilyet nem hallottam.
2014. aug. 11. 21:52
 10/12 A kérdező kommentje:
a csabai menhelyen azt mondták neki amikor azt hallották hogy paneleben lakik hogy most járvány van az osirisznél pedig hogy először környezet tanulmányra jönnének ki(de a kutyát nem engedték hogy meg látogassák) de amikor meg hallották hogy pannelben laknak végképp nem. Mindegy beszéltem velük 2 hét múlva egy sharpei fog hozzájuk kerülni 8 hetesen egy tenyésztőtől. Ezek után meg van a véleményem a menhelyekről. Arra is gondoltam hogy azért nem lehet őket meg látogatni mert lehet hogy éppen akkor altatják el örökre néhány kutyát.
2014. aug. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!