Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől büdös a kutyám?

Mitől büdös a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy alig egyéves keverék kutyusunk, egészen kicsi termetű, teljesen egészséges, a fogai gyönyörűek, de valami olyan elképesztően büdös a szája, hogy én még olyat nem tapasztaltam. Sokadik kutyánk már, tehát a kutyaszag, kutyaszájszag nem újdonság a számomra, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy egészséges fogú fiatal kutya ilyen elviselhetetlenül büdi legyen. Van ötletetek, hogy ez mitől lehet, illetve mit lehet tenni ellene?

2014. aug. 15. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen kaját kap? Mert attól is függhet. Meg milyen fajtájú?
2014. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ugyanolyat, mint a másik, és az meg nem büdös (főtt csirke far-hát rizzsel v. zabpehellyel, ill. ritkábban select gold tápot.) A másik nyolc éves, fogköve is lehet hogy van, mégsem büdös. A kicsi fajtáját nehéz lenne megmondani, a férjem szerint magyar tarka, kinézetre teljesen olyan, mint egy mini münsterlandi vizsla, már ha lenne ilyen fajta.
2014. aug. 15. 20:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Háát.. talán ez hülyén (meg nem is támogatom, de nem lehet a kutyának tőle baja)fog hangzani, de most meg a fogát. Lehet kapni, dirket kutya fogkrémet, bár az ismerősöm emberi(!) fogkrémmel mosta a kutyája fogát, de neki használt. Mondjuk neki Németjuhásza van...
2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, ez egyáltalán nem hangzik hülyén, és bevallom, van is itthon kutyafogkrémünk, de egyelőre még nem vitt rá a lélek erre a "bűncselekményre", pláne, hogy szerintem a szagért a gyomra a felelős. De azért majd kipróbálom a fogkrémet is. :)
2014. aug. 15. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Oké, akkor örülök, hogy tudtam segíteni :)
2014. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a szagért nem a foga a felelős, akkor inkább egy állatorvosi vizsgálat lenne ajánlott, a fogkrém nem fog segíteni. (Emberi fogkrémmel meg nem szabad, mivel az nem egészséges a kutyának.)
2014. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Voltunk állatorvosnál, nem tudott mit kezdeni a problémával, ezért tettem föl itt a kérdést, hátha a sok kutyatartó között előfordult már hasonló és ők tudják a megoldást...
2014. aug. 16. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit kapott eddig enni? Amúgy meg ne szagolgasd szerencsétlen kutya száját!
2014. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutya olyan büdös. Meg az a lakás is ahol kutya van. Hogy lehet azt bírni?
2014. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A mi lakásunk rohadtul nem büdös de te tudod. Nekem egy bichon frise kutyusom van és ha ápolva van egyáltalán nem büdös!!! Attól még, hogy egy-két kutyának szaga van amelyiket a házban tartják nem feltétlen minden kutya büdös a ház meg aztán végképp!!! Hogy a kérdésedre válaszoljak nekem a NémetDogok nagyon tetszenek és ha tehettem volna akkor én is azt veszek! :)
2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!