Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az akita...

Mi a véleményetek az akita inu kutyákról?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyibe kerül (€-ban) egy kölyök akita inu?

2014. aug. 16. 21:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy medvét is vadásztak vele. Számomra tökéletes kutya lenne, hasonló személyiség vagyok én is. Bár még nem vagyok felnőtt, de szeretnék venni egyet, és családot is alapítani. Nem lenne baj belőle ha előbb venném meg a kutyát? Mármint nem bántaná a gyereket?
2014. aug. 17. 09:30
 12/15 anonim ***** válasza:

hát erre nehéz válaszolni...

de ha lesz egy ilyen kutyád és te leszel neki a "kedvence" , és a te szavad dönt, akkor nem hiszem hogy bántaná a gyerekedet.

2014. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kb 800-3000 Euro között mozog az áruk,attól függ milyen célra szeretnél. Ha kiállítási show kutyában gondolkodol akkor 1200 euro fölött, ha csak hobbi célra akkor 800 környékén már lehet jó vérvonalú kutyust venni. Az nem baj ha előbb van kutyád mint családod, a nevelésen múlik minden. Az én akitám nagyon jól kijön a cicáimmal, másik kutyámmal egyaránt. nagyon intelligensek, könnyen megtanulnak bármit,de csak akkor teljesítik a parancsot ha azt ők is akarják. Nem olyanok mint egy németjuhász vagy golden. Igazi társak, az életüket adnák a gazdiért és annak családjáért. Itt van pár igazán jó külföldi tenyésztő:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nagyon jó kutyák enyém legalábi nagyn szereti az embereket imád játszani de kb a fajtatermészet elentéte :D ugyhogy ő nem makacs viszahozza a labdát suliban a legjobb nyugdt higadt magabizts kutya bocs a írás miat :/
2014. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, a te akitád pont olyan amilyennek egy jól nevelt akitának lennie kell. Amiket leírtál, ezek a dolgok jellemzőek a fajtára. Az agresszív viselkedés, más kutyákkal ellenségeskedés inkább a rossz idegrendszerű kutyákra utal, nem magára az akitára.
2014. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!