Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kiskutyám kilopkodja...

12 hetes kiskutyám kilopkodja a macska kakát az alomból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összekötöztem az ajtók nyitógombjait olyan módon, hogy a cica be tudjon menni, a kiskutya pedig ne férjen be, de amikor csak alkalma adódik, a macskasz*rral kezdj játszani, rágcsálja,mszéthúzgálja. Már párszor megrángattam miatta a grabancát, olyankor mindig el is iszkol, bújik az ágy alá,mtidja, hogy rosszat csinált, de végleg mégsem sikerült leszoktatni róla. Tudnátok segíteni? A kiskutyám egy nőstény border collie egyébként. A kis gurmand...

2014. aug. 18. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen táppal eteted a szukát? Ne verd az istenit még csak kölyök. A gyerekedet is megvered majd ha 4 hónaposan majd földről vesz fel valamit a szájába???
2014. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A saját kakájukat akkor eszik, ha valamilyen vitaminhiányuk van, valószínűleg itt is ez a helyzet. Milyen tápot kap enni?
2014. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A macskakaka igazi csemege minden kutyának. Mi egy kiszuperált gyerekráccsal kerítettük el a macska sarkát.Így a cica befér a rácsok között, de a kutya nem.
2014. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy verem, normalis vagy? Remelem, hogy NEM tartasz kutyat, elso valaszolo.


Tobbieknek koszi. Royal Canin medium juniorral etetem.

2014. aug. 18. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg inkább a Josera Kidset, azt itt, a GYK-n nagyon szokták ajánlani.
2014. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Probalnam en, csak ahol lakom, nem talaltam sehol :( (fro-ban elek egy 120ezres varosban). A RC-t is nemetorszagban tudtuk beszerezni. A tapjat amugy elegge szereti, ez szemmel lathato, szerintem tenyleg inkabb az a szitu, h gourmet,, :D
2014. aug. 18. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valamivel elbarikádozni az alomtálcát, vagy tedd olyan helyre, ahol a kutyus nem fér hozzá. Mi is így oldottuk meg, mert bár tudja, hogy nem lehet, de bepróbálkozik, ha azt gondolja, hogy nem látjuk.
2014. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az hogy elkapod a grabancát éppen elég verésnek számít... Első voltam és tenyésztő vagyok több éve ...
2014. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es mit tenyesztesz? Csivavat?
2014. aug. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!