Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki leírná mindent Péter...

Valaki leírná mindent Péter Scherkről nekem?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen módszert használ de semmit nem találok a neten. Szemléletei érdekelnének, munkássága stb. Köszi:)

#kutya #képzés #Péter Scherk
2014. aug. 19. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
leírna*
2014. aug. 19. 17:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és Peter* :D hülye t9
2014. aug. 19. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Milyen módszerre gondolsz? Nincs egyik kiképzőnek sem megnevezhető módszere.

2014. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg erre nem is gondoltam volna hogy szimplán beírjam a nevét a keresőbe.. Dehát mint láthatod angol oldalakat ad ki rá és fentebb írtam is hogy nem találtam róla semmit. Akkor nem módszer hanem szemlélet, milyen elv alapján dolgozik a kutyákkal stb.. Ne a szavakon lovagoljunk már... Köszönöm.
2014. aug. 19. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ha ismered a nevét, akkor van rálátsod a sportkutyázásra is. Vannak videoi a youtube-on, illetve felvételek szemináriumokról, ott tudsz mazsolázni. olyan, ahol pontról pontra leirja a módszereket, nincs.
2014. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös írta, videó dögivel. Abból leszűrheted a módszerét.
2014. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!