Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Seta kozben kolyokkutyam...

Seta kozben kolyokkutyam ragcsalni kezdi a porazt, es huzugalja. Lathatoan ez szamara jatek, am szamomra bosszanto. Hogyan neveljem le errol?

Figyelt kérdés
Ezzel egyutt engedelmes kutya, 3 honapos, de a parkban elereszthetem, gyerekek csopoartjat is otthagyja, ha hivom. Mar probalkoztam azzal, higy megallok, hatatforditok neki, es megvarom, mig abbahagyja. De hosszutavon ez nem valik be. Azzal is probalkoztam, hogy megraztam kicsit a grabancat, de meg mindig elojon a problema. Mitevo legyek? Egyebkent egy 13 hetes borderrol van szo. Koszi szepen a valaszokat.

2014. aug. 20. 16:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Ma mar erdekes modon eleg volt raneznem seta kozben, ha elkezdte, es abba is hagyta. Oh, jateka van egy halom, de seta kozben nem tud pluss allatkat ragni :)
2014. aug. 21. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!