Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler kolykom ha...

A rottweiler kolykom ha idegen jon a hazba, jobban orul nekik, mint nekem amikor haza jovok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán nagyon rátelepedtél a kiskutyára.

Egészséges idegrendszerű kölök simán boldog még minden embernél.

2014. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted hogy ratelepedtem?
2014. aug. 21. 22:08
 3/6 A kérdező kommentje:
en orulok neki hogy orul mindenkinek csak nekem egy ket farokcsovalas max ha hivom ha mas jon akkor meg ugral es ugy riszalja a segget hogy ajajj:)
2014. aug. 21. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Még kölyök mint írtad, minden új és minden izgalmas :) mint amikor egy gyereknek adsz egy új játékot majd eljön az idő mikor már nem lesznek mások olyan érdekesek és te a gazdi leszel a világ közepe :) Egyébként hidd el egészségesebb így mert általában az a kutya amelyik túlontúl örül mikor hazaérsz az valószínűleg egyedül szorong, de ettől ő még ugyanúgy szeret téged :)
2014. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a mi rottweilerünk is elég fiatal még, ő is nagyon barátságos az idegenekkel, mi mondjuk igyekszünk olyankor kicsit elterelni ha jön valaki, és nem hagyjuk hogy bárki simogassa, nem lenne jó ha mindenkit így várna az udvaron, mégis csak házőrző. Téged szerintem már megszokott, ezért nem annyira ugrik ki a bőréből ha meglát :)
2014. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
engem nem zavar hogy orul masoknak egyenlore sot jobb is.csak furcsalom hogy ennyre nekem nem orul.
2014. aug. 23. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!