Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » K surgos lenne a kutyam...

K surgos lenne a kutyam furdovizet ivott 4 eves csivava es most csak remeg nyaladzik es egyfolytaba nyel? Lehet tole nagy baja?

Figyelt kérdés
Pls
2014. aug. 24. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegnap óta meg is halhatott... állatkórházba kell AZONNAL vinni, gyomormosásra.
2014. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most kivittuk pisilni sokat pisilt adtunk neki tejet megitta akkor meg mindig vigyuk el ?
2014. aug. 25. 00:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig vigyétek el, akár bele is halhat!
2014. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Felhivtam a Szombathelyi allatkorhazat es ott azt mondtak h nem lesz te semmi baja egy minimalis hasmenes lehet semmimas ezt mondtak
2014. aug. 25. 00:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaszolj mar !!!
2014. aug. 25. 00:55
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Fürdővíztől nem hal meg... Én mindig, minden kis apróság miatt elviszem a kutyám orvoshoz, szóval túlparázós típus vagyok. Na de fürdővíz ivás miatt? 60 liter vízben van feloldva egy kis habfürdő... Az baromi híg, nem lehet tőle nagy baja. Azért nyel szerintem, mert érzi a szájában az ízét, ami hát biztos nem túl jó. Remegni az ijedtségtől is remeghet, mert nem tudja lenyelni a tusfürdő ízt. Ha itattatok vele valamit, ami elveszi az ízét, az meg is oldja. Azért figyeljétek ma éjszaka a biztonság kedvéért.
2014. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle,a csivava is kutya és a kutyák nem halnak ilyenbe bele,ahogyan abba sem,ha pocsolyából isznak.Kicsit nyálazhat,mint mi ha szappant nyalunk,de más baja nem lesz.
2014. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de a tejet felejtsd el. Mérgezésre nem jó, ez egy nagyon nagy tévhit.
2014. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pfú az enyém már hányszor ivott...semmi baj nem lett sosem.
2014. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mostanra már teljesen jol van már másnap is elég jol volt :D
2014. szept. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!