Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti jobban a páromat...

Miért szereti jobban a páromat a kutyánk?

Figyelt kérdés

Most 5 hónapos,úgy alakult,hogy itthon voltam vele idáig a párom dolgozott és mégis mintha hozzá jobban kötődne.

Sétálni többnyire én viszem,néha ő is szokta egyedül és közösen megyünk a nagyobb túrákra. Enni mindketten szoktunk neki adni. Mivel én tanítgattam rám jobban hallgat,viszont a páromat mindig nagyon figyeli,mikor mit csinál,nyűszít ha bemegy a boltba,ha ketten hívjuk egymás mellett állva inkább hozzá megy oda.(bár azért nem mindig)

A fürdetés,kikefélés,gyógyszer beadás,szemcseppezés az én feladatom amiket azért a kutya annyira nem szeret.

A kutyasuliba úgy beszéltük meg,hogy én fogok vele foglalkozni majd,a párom csak elkísér minket. Vagy ezek alapján jobb volna ha ő foglalkozna vele a suliba?



2014. aug. 27. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy nyűszít ha bemegy a boltba még nem szereti jobban. Inkább jobban félti. Ha meg egyszerre hívjátok, az a legnagyobb butaság, egymást domináljátok le. Valószínű ahhoz fog menni aki abban a szituban határozottabb.

A kutya azt "szereti" jobban akiben jobban meg tud bízni. Aki határozottabb, következetesebb, akit vezetőnek tart. Az hogy ki eteti, sétáltatja, fésüli, nem sokat számít. A vezető az lesz aki méltó rá. Tény, hogy aki töbet foglalkozik vele jobb eséllyel alakítja ki a megfelelő kapcsolatot.

2014. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!