Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a kisállat biztosításról, és melyik a legjobb, mennyibe kerül? Hol érdemes megkötni? Milyen esetekben fizet? Mindent tudni szeretnék róla!

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én itt kötöttem, kb 3 éve. Ez idáig szerencsére nem kellett használnunk. Azért kötöttem, mert Speedyke előtti palotapincsim ( Blinky Bill) tacskó bénulásban meghalt, mert nem volt 140 ezer ft.-om, hogy kifizessem a műtétjét. Ez a biztosítás arra is fizetne, ha Speedykével ugyan ez történne. Havi ezer valahányszáz ft-ot fizetünk.


[link]

2014. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Bárhol, bármikor, bármilyen kisállattal történhet baleset. Egy egyszerű izomrándulástól kezdve, a csonttöréseken keresztül egészen a súlyos szemsérülésekig bezárólag hosszú a lista, és hosszú lehet a kezelés ideje is. Ez idő alatt Ön megfizeti a röntgenezést, az altatást, a kezelések és utókezelések és felhasznált eszközök költségeit. Már a legolcsóbb biztosítási csomag is megtéríti Önnek ezeket a költségeket.

Ahogy mi emberek, úgy házi kedvenceink is számos betegségtől szenvedhetnek. Ilyenkor szükségessé válhat számos laborvizsgálat, vérvétel, CT, EKG, ultrahang. Ezek mind-mind súlyos ezer forintokba kerülnek és akkor még nem beszéltünk a kezelés és utókezelés költségeiről. A kisállat-biztosítás ezeket mind megtérítheti Önnek.

2014. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én most vacillálok, melyik biztosítónál kössek. Lakásbiztosítás mellé a Generali kiegészítő csomagot ajánl, a Groupama 80 %-át fizeti a kezeléseknek. Még azt kell megtudnom, a Generalinál mennyi a havidíja a midi csomagnak.
2014. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ezen. De nem hiszem, hogy csak egy-kétezer forintot kellene fizetni havonta. Annak éri meg leginkább, aki mindenfelé viszi a kutyáját, és bármikor történhet valami. Pl ismerősöm kutyájával soha semmi nem történik, mert soha nem viszi sétálni. Persze ez kicsit hülyén hangzik, mert attól még történhetne, de velük szemben mi, akik naponta 3szor sétálunk és lakótelepen lakunk, hát velünk kb kéthavonta van valami. Nekünk már nagyon megérte volna, mert még csak kétéves, de már többszázezret költöttünk az orvosi kezelésekre, hozzáteszem, hogy tenyésztőtől van a kutya és ezek mind váratlan balesetek. Egyik nyalánkság pl. egy bélelzáródás, ami napok alatt végezhet az állattal. Ez 3 nap alatt 100 ezer forintot tépett ki a pénztárcánkból! De nem vagyok benne biztos, hogy ha bizonyos összeget nem a biztosítónak fizetek, hanem félreteszek, akkor nem járok-e jobban. Mert mi van, ha gyűjtöm és gyűjtöm, majd hála Istennek semmi gond nincs, akkor nem mindegy, hogy az enyém marad a pénz, vagy benyeli a biztosító... úgyhogy inkább én magam teszek félre és ha gond van, onnan elveszek.
2014. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Groupamánál van a lakásbiztibe építve.

Nem nagy összeg, az 53m2-es lakásra, némi ingóságra+ékszerre vagyunk bebiztosítva+egy kisebb összegű életbiztosítás is benne van + a kutya biztosítása, így fizetünk 2300Ft-ot havonta.

Nem sok kitétel van, 6 v 7 hónapnál legyen idősebb az állatka, legyenek meg az oltásai és kész. Nem kérdeznek semmit, mindenre fizettek eddig pár napon belül.


Néztem másik biztosító ajánlatát is korábban, kifejezetten kisállat biztosítást, egy csomó mindenre nem fizet.

2014. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én azt hallottam, hogy a fajták jellegzetes betegségeire nem fizetnek.
2014. aug. 29. 11:02
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 09:58

valóban 80 %-ot fizetnek? Mert nekem ez van az ajánlatban.

2014. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amik kifejezetten kisállat biztosítások, ők a fajtára jellemző betegségekre nem fizetnek, ezért választottam én is a groupamát, ott tényleg mindent fizetnek és igen, valóban a 80%-át!

2 csomag van, az egyik éves szinten 100eFt-ig fizet (mi ebben a csomagban vagyunk), a másik pedig 200eFt-ig!

2014. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm !
2014. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nm :)
2014. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!