Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a springer...

Mit gondoltok a springer spániel és a rottweiler kutyafajtáról? Melyik az ideálisabb kutyafajta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 17:57
 1/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Attól függ, hogy mire
2014. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Játszani, tanítani, sétáltatni...

Tanácsok a két kutyafajtáról? azt olvastam hogy a springer spániel az idegenekkel is kedves! Ez igaz?

2014. aug. 29. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, a springer teljesen más természetű! Nem arra tenyésztették ki, hogy megvédjen, hanem hogy ügyesen felriassza a madarakat a vadászaton! Mai életben annak való, aki egy nagyon játékos, mozgékony, mindenkivel barátkozó kutyát szeretne.
2014. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez első kutya, akkor semmiképpen nem a rotit javasolnám.
2014. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyit tudnál foglalkozni vele és tervezed-e, hogy kutyaiskolába viszed, esetleg trükköket tanítasz neki, vagy egyéb feladatokat. Nem tudom, hogy volt-e már kutyád, és egyáltalán nem ismerlek, nem tudom szeretsz-e kirándulni,vagy inkább otthon ülős vagy, hogy mennyi időd lenne rá.


Ezért csak annyit tudok mondani, hogy ha nekem kellene választani a két fajta közül és a springert választanám.

2014. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretek kirándulni, volt már kutyám, és sok időt tudnék tölteni vele! Csak mivel ez a két kedvenc kutyafajtám, nem tudok dönteni közülük, mert még lesz majd egy keverék kutyám menhelyről! (hogy ne unatkozzon, ha épp nem tudnék foglalkozni vele)
2014. aug. 31. 08:00
 7/8 A kérdező kommentje:

és még esetleg mit gondoltok az oroszlánkutyáról?

a springer spánielből melyik a szebb: fekete-fehér vagy a barna-fehér?

2014. aug. 31. 08:31
 8/8 Hovarju ***** válasza:
100%

A színénél sokkal fontosabb, hogy jellemben mennyire illik hozzád. Ha elmondod a tenyésztőnek mit tudsz nyújtani a kutyának és milyen elképzeléseid vannak, Ő tudni fogja melyik temperamentumú kutyus való hozzád.

(szerintem a neme sem annyira fontos, hisz úgyis ivartalan hobbi kutya lesz :-) , bár én személy szerint a szukákat jobban szeretem.

2014. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!