Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle tartható kint télen?

Beagle tartható kint télen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 20:08
 1/9 anonim válasza:
0%

Kitennéd az udvarra szegény kutyát TÉLEN???

Nekem egy nagykutyám van mégis benttartom a 3szobás panelomba :D

2014. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most van egy beagle kutyusom, 3 hónapos, mi az előszobában tartjuk este ès télen is ott fogjuk, szerintem télen azért ne tartsatok kinnt.:)
2014. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs beagle-ünk, de a faluban egy ismerős családnak van három. Télen-nyáron kint vannak, semmi bajuk nincs.

Ha van jól megépített, rendesen kibélelt kutyaól, nem kell bent tartani a rövid szőrű kutyát sem. (Nekünk rövid szőrű magyar vizsláink vannak, mindkettő kinti kutya, tökéletesen elvannak a kutyaházakban, és persze az erdőt is járjuk velük minden, értsd minden nap. A havat imádják!)

2014. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig kinti kutyát tartottam. Általában keverékeket, de akadt benne egészen rövid szőrű is. Volt jó kutyaházuk, amit bemelegít magának. Vagy én még volt hogy úgy oldottam meg, hogy lett neki csinálva a kazánházba egy kis vacok télre, ott a kazán mellett elvoltak vígan a melegben. Amelyik kint lakik, az soha nem úgy mozog a lakásban, az enyéim is vágytak kifelé mindig ha behoztam őket
2014. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van egy hatalmas kibélelt kutyaól ( előtte fóújfoundlandi lakott benne)
2014. aug. 29. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A túl nagy kutyaól sem jó, mert a kutyys nem fogja tudni kimelegíteni. De amúgy egy megfelelő kutyaólban lehet tartani. Ha fázik akkor adsz rá egy meleg kutyaruhát és kész. Mi is kibt tartjuk a beaglet.:)

De már mindenféle extra kutyaól ki van találva, ami fűthető és a kutya nem fázik, bár ez biztosan sokba kerül.

De a veagleknek tömött szőrük van szóval ha jó a kutyaház és ki van vastagon bélelve akkor simán lehet kint tartani :)

2014. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi kint tartunk egy beagle-t. Van, hogy nem húzódik be a házába estére, és akkor reszket, viszont ha kicsit futkos, a nyakáig érő hóban is gyorsan kimelegszik :D
2014. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A beagle egyke kutyaként sem télen sem nyáron nem alkalmas a csak kinti tartásra, mert igényli, hogy veletek legyen, a hideget bírná egy megfelelő méretű (az újfulandié tuti nem az) jól szigetelt fütött kutyaházban, de a magányt nem.
2014. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!