Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden Retrieverem szeptembe...

A Golden Retrieverem szeptember vége felé fogja világra hozni a kiskutyáit! A kiskutyák érkezésére milyen felszereléseket kell biztositanom?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!! :-)

2014. aug. 29. 22:41
1 2 3
 1/24 Moroi ***** válasza:
21%
(Elore is bocsanat az egezet hianyra :( ) felszereles? Neharagudj eloszor elnevettem magamat, mert harci felszerelesre gondoltam :D Viccet felre teve, a szuka ala egy nagy pokrocot, es ennyi, az anyakutya majd letisztitja oket. Az anya mindent biztositani fog szamukra ami szukseges nekik. Legyen a nostenynek inni-enni valoja, es olyan ruhaanyagot rakj alajuk amiert nem kar ha piszkos lesz. Remelem segitsegedre lehettem :)
2014. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarlak megijeszteni, de ha az első emberkének nincs igaza, és a szuka nem fogja táplálni a kicsiket, akkor neked kell. Sőt, az első kb két hétben 24 órás felügyelet kell az anya és kölykei mellé.

A kiskutyák érkezésére biztosítanod kell nekik egy időpontot az állatorvoshoz, amikor megvizsgálja őket, valamint az oltások, féreghajtások és chippeltetés időpontját is. Egy elletőládát sem ártana beszerezni, a szukának minőségi táp kell (pl Josera, Brit, Pro Plan).

És mielőtt megszületnek, kétszer vidd el ultrahangra, hogy lássátok, egészségesen fejlődnek-e a kölykök, és hogy hány darab van.

2014. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo koszonom szepen! :)

Masodik valaszolo....nem szaporitom oket addig maradnak nalunk mig akkorak nem lesznek hogy ivartalanitsuk oket es utana mennek a gazdikhoz!! :)

2014. aug. 29. 23:04
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Most megint téphetném itt a szám, de úgyis felesleges lenne, úgyhogy csak két kérdés: Miért kell szaporítani?! Nincs még elég kutya, aki a menhelyen éli le az egész életét, mert nem kell senkinek?
2014. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Harmadik valaszolo koszonom szepen!! :) igen,sajnos ha gond lepne fel akkor cumisuveget is veszek es tapszert is!..de a biztonsag kedveert ezeket mar tegnap beszereztem!... es igen az biztos hogy felugyeletbel lenne bent lenne a hazban! Es meg egy kerdes kell neki esetleg segiten szules kozben,vagy a nagytestu kutyusok ''megoldjak,,?
2014. aug. 29. 23:08
 6/24 A kérdező kommentje:
Otos valaszolo!....ezert mondom hogy majd az osszes kiskutyat ivartalanigani vagy csak ivartalanitasi kotelezettseggel adom el a gazdiknak...es megegy....ismerosoim kozul 12-en kerdeztek lesz-e kiskutyus mert szeretnenek....szoval megbizhato helyre fognak kerulni szereretbe,csaladokhoz!!!
2014. aug. 29. 23:12
 7/24 A kérdező kommentje:
Gond eseten tapszerbol melyiket ajanljatok? :(
2014. aug. 29. 23:15
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Harmadik vagyok!

Elvileg minden kutya megoldja, gyakorlatilag semmi nem biztos. Jobb, ha elérhető az állatorvos bármikor, ha baj van.

De nem értek egyet azzal amit az ötösnek írtál. Számtalanszor hallottam már ilyen esetet, mint a tiéd. Barátok, családtagok, szomszédok akartak kutyák. Mikor meglettek a kiskutyák, akkor meg visszamondták. Ha emiatt pároztatnod a kutyádat, nem kellett volna, de remélem, te nem jársz így.

2014. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A tápszerről az állatorvost kérdezd meg, mert ebben nem vagyok jártas.
2014. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Ötös vagyok. Jó, tegyük fel, mindegyik kölyöknek lesz gazdája, és jó helyre kerülnek. Nem akarok vezsekedni, már úgyis meg fognak születni, szóval legalább legyenek egészségesek ők is és az anya is. Szóval: elvileg nem muszáj a kutyus mellett lenni, amikor ellik, de én a helyedben mégis ott lennék, és figyelném, hogy minden rendben megy-e, és hogyha neadjisten valami komplikáció lép fel, rögtön hívhassam az állatorvost. Ja és ne hagyd, hogy sok méhlepényt megegyen, mert sok kutyának hasmenése lesz tőle.
2014. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!