Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb zöldkagyló...

Melyik a legjobb zöldkagyló kivonat nagytestű kutyának? Seatone?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért jó, ha ezt beveszed ?
2014. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GF600, Arthro-matrix Plus (ezeket kapják/kapták a kutyáim)

A Seatone-t nem ismerem.

2014. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagytestűnél ugyan, de a Seatone-t és a GlycoFlexet is próbáltam. Nekünk utóbbi jobb volt.
2014. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a GF600-at (Glyco-Flex) ismerem, az én kutyám azt kapja, nekünk bevált.
2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 1/4

Nem értem a kérdést.

2014. aug. 30. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Glyco Flex GF 600 a legjobb. Azt használom.
2014. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudomásul kell venni, hogy az árukat azért hozzák forgalomba, hogy eladják őket (és ezáltal pénzbevételre tegyenek szert). Nem pedig azért, hogy valamilyen feltételezett más célt elérjenek vele (pl. javítson az életminőségen).
2014. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Seatone, nem is kérdés. Semmi szintetikus anyag nincs benne és tényleg használ, nem mellesleg ez egy humán termék termék, úgyhogy be is van vizsgálva rendesen, tényleg azt kapod amit. Mi már vagy 15 éve adjuk a kutyáinknak és bevált, emellett a nagyszülők is ezt szedik. Nekik is bevált. :)
2014. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!