Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jó kistestű agylitiző...

Melyik a jó kistestű agylitiző kutya?

Figyelt kérdés

A Bichon, a Nagyobb méretű yorkie, a Westie

Jó agylitizők?

Köszi! :)



2014. szept. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez leginkább egyedfüggő és nem fajta.(persze nem mopszra, bulldogra gondolok.:D) Láttam nagyon jól agilityző westiet, yorkie-t, bichont is a kutyasulinkban, az enyém is bichon, de őt egyáltalán nem érdekli a dolog.Amúgy az uszkárokat szokták agilityre ajánlani a kistestűek közül.:)
2014. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Uszkárt nem szeretnék, de azért köszi! ;)
2014. szept. 2. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy a kiskutya kiválasztásánál kérd ki a tenyésztő véleményét, hogy ő melyiket tartja alkalmasnak agilityre, sportra.:) Egész kicsi korban is lehet már látni dolgokat, ha hozzáértő, megbízható tenyésztőt keresel fel.:)
2014. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem tacskó keverékem van és nagyon jól agilityzik,nagyon értelmes kutya,mindent rögtön megért,de az unokatesómnak cocker spánielje van,ő is nagyon jól tud agilityzni.:)
2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a yorkie-ra voksolnék. Pörgős terrier, és nem olyan rövid lábú tömzsi, mint a westie. Egy nagyobb termetű, egészséges, jó felépítésű yorkie szerintem kiváló lenne agilityra.

Ahány bichont én ismertem, elég totyakosak voltak, mármint nem olyan pörgősek, mint ami az agilityhez való.

Az uszkárok is nagyon jók, de azt írtad, azt nem szeretnél. (Pedig igen jófej kutyák, nem olyan púderpamacsok, amilyennek a könyvekben tűnnek. :) )

2014. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sheltie :)
2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom milyenek az Uszkárok unokatesóimnak olyan van. ;)

Olyan fajtát szeretnék ami csak nekem van! ;)

Amúgy az uszkár korán nem olyan mint amilyen "Púderpamacs"- nak mondják. Sőt! Inkább kis bátor, belevaló kiskutya!

2014. szept. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!