Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ölebet kellene választanod,...

Ha ölebet kellene választanod, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi,hogy melyik kistestű kutyus tetszik,vagy milyen van neked?
2010. jan. 18. 18:08
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
49%
Senki nem kényszeríthet, hogy kistestű kutyát tartsak, ha én nem akarok. Ha mégis, csakis foxterrier vagy tacsi jöhetne szóba. Vadászkutyák forevör.
2010. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. júl. 10. 14:43
 33/58 anonim ***** válasza:
65%

Yorkie gazdi vagyok!Bátran ajánlom!Bár mindegy Yorkie vagy Westie imádni fogod bármilyen kutyád is legyen!

Annyi talán hogy a Westie kicsit nagyobbra nő mint néhány Yorkie!Egyezik a mozgásigényük,és a szőrük gondozása is hasonló!JA ÉS MINDEGYIK CUKI (összes kutyafajta + nálam a keverék is egy fajta:))

Nem hiába terrierek:)Az enyém ha vitázok valakivel rögtön megvéd:)Elém áll és ugat a vita partneremmel!Tündéri:)

Igaz nem fog nagykutyákkal szemben megvédeni...bár képes neki menni tőle 10-15ször nagyobb kutyáknak is:)

Hogyha keveréket veszel (szerzel) és nem tudod hogy kik a szülei csalódás érhet ha épp nem öleb lesz hanem egy nagyobb testű kutyus!

De úgy látom TE ragaszkodsz a fajtatisztákhoz és erről nem szeretnélek se le se rábeszélni!

Szép Napot:)

2010. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
72%
Bichon havanese:))
2010. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
56%

Cavalier King Charles spánielt vagy Törpe uszkárt. A yorkit, westiet és egyéb túltenyésztett kutyát ingyen sem fogadnék el.

(a kérdés az volt, hogy milyen öleb kellene, nem milyen kistestű kutya, szóval aki tacsit meg foxit írt az rendesen félreértette a kérdést)

2010. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Papillon,ez a legédesebb:)

Bichon havanese

Csivava

És mivel a kérdező azt is írta,hogy "...melyik kistestű kutyus tetszik...",ezért írom a tacskót is.Nekünk is van,amellett,hogy kiváló házőrző,nagyon bújós,hízelgős,ennivaló kutyus:)

2010. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is yorkshire terrierem van.

De ha kutyavásárlás előtt állsz, akkor jól gondold meg, hogy bevállalsz e egy terrier, mert elég makacs fajta. "Kezdésnek" az uszkár jó döntés. Édesek, és simulékony természetűek.

A kínai meztelent is linkelte valaki, szerintem is csodaszép, és kecses fajta, de úgy gondolom, hogy túl kényes fajta. Télen fázik, nyáron leég(het) a bőre.

A maltipoo-ról még nem hallottam, de azok is nagyon aranyosak kép alapján.

Viszont tényleg lehet ám menhelyekben is gondolkozni, ha gondolod szívesen linkelek gazdira váró ölebeket, tüneményesek vannak:)

2010. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
60%
Nekem törpepincserem van és imádom! nagyon okos kis kutya! igaz magasabb egy csivavánál vagy yorkinál, de szereintem ő még öleb kategória! És akárhányszor sétálunk, tuti megállítanak h milyen fajta és hogy milyen szép :) bocsánat, elfogult és büszke 'anyuka' vagyok :D
2010. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
49%
Akkor inkább nem tartanék kutyát.
2010. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
49%

hát ha választani kellene akk mopszot^^ mindenképp

de igen sztem az angol cocker spánieleket...

meg a nagykutyákat^^^

most beagle keverékem van xD

de volt már kuvaszom és spániel keverékem <3

2010. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!