Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem INGYEN elvihető...

Tudtok nekem INGYEN elvihető fajtiszta francia bulldog kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Francia bulldog kutyust szeretnék legfőképpen úgy hogy ingyen el tudjam vinni de nem felnőtt kutyust hanem még picit szeretnék tudnátok linkelni esetleg párat?

2014. szept. 12. 07:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is szeretnék INGYEN egy 100-150 négyetméteres házat, BMW terepjáróval.
2014. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Keverék miért nem jó?Szaporított fajtajellegű jó,keverék nem?
2014. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egy ingyen kertes ház kellene. Legfőképpen úgy,hogy azonnal beköltözhető legyen és természetesen felújított.


Utána majd a rezsire valóért fogok koldulni :D


Tudnál linkelni párat?

2014. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha már itt tartunk, nekem egy ingyen elvihető vadiúj BMW X6-os kéne DE SŰRGŐSEN! ;)

Viccet félretéve... A francia bulldog nem egy olcsó fajta. Szerintem 200 ezer forint felett nem kapsz. Csak beteges agyonszaporított francia bulldog JELLEGŰ kutyákat fogsz kapni. Jó ha elél 3 hónapig, VAGY pedig legalább 2-300 ezret hagysz az orvosnál ha nem többet a betegségei miatt, de akkor sem lesz hosszú élete. Beteges fajta, szóval nem fogod olcsón megúszni. Vagy TK-s vagy pedig menhely, esetleg fajtamentés...

2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretnék egy ingyen elvihető kertes házat 10 szobával 250nm-es kerttel, ja és az eladó utána fizesse a villany és gázszámlát.
2014. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Én tudok ^^

Az ingyen elvihető Ferrarik mellé adták a szomszédos utcában

2014. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Félreértés ne essék én ilyenekre gondoltam: fajtamentő egyesület, családi okok miatt eladó, kóbor, talált gazdiját nem találó kutyus stb. nem kell egyből leszúrni és kérlek csak értelmes válaszokat írjatok
2014. szept. 18. 20:19
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt odaírtad volna, elkerülted volna az ilyen hozzászólásokat...
2014. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt örökbe lehet fogadni francia kutyusokat. De kölyköt nem nagyon fogsz találni. Bár pont pár hete, inkább hónapja volt, hogy csepelen lefoglaltak a rendőrök egy csomó kiskutyát, szaporítótól, és volt pár francia kölyök is, de ah nézem már csak egy kiskutya nem talált gazdira. hívd fel őket. viszont arra készült, hogy ők beteges fajták és lehet h sokszor kell majd állatorvoshoz vinni. Ami nem 100 ft :(

2014. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
[link] itt szerintem van ingyen elvihető is :)
2014. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!