Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyamnak hasmenese van,...

Ha a kutyamnak hasmenese van, tegnap meg semmi baja nem volt lehetseges ettol hogy etvagytalan es le van gyengulve? Koszi a segitseget elore is

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz!
2014. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen, a hasmenés kiszáradást okozhat. Gondoskodj arról, hogy kapjon vizet, tartsd melegen! Esetleg megehetett valami rosszat? Sajnos nagyon gyakoriak mostanság a mérgezések. Ha a tünetek nem javulnak és hányni is elkezd, azonnal vidd orvoshoz!
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek, de én szt mondom, hogy ha van lehetőséged rá, még MA vidd orvoshoz!
2014. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lent a foldrol nem eszik meg semmit seta kozben.max a szaglastol lehet holnapig varok ha nem javul a helyzet megyunk a dokihoz. esetleg kefirt probalhatok neki adni?
2014. szept. 13. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

wazze, ez nem az "orvos válaszol" rovat.

még is mit vársz? távgyógyítást?

a tököm tele van az olyan "gazdákkal", akik nagy ívben szarnak a kutyájuk egészségére. az ilyen "embereknek" nem való semmilyen élőlény!

remélem "szaporodni" se fogsz, vagy ha még is, akkor ha a gyereked nem bír majd lábra állni, akkor is ide fogsz irogatni?

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

2014. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszo? holnap megyunk orvoshoz es szerintem az nem problema hogy felteszek egy kerdest? termeszetesen el fogom vinni ha nem lesz jobban addig is miert zavar ha felteszek egy kerdest? nem vagyok bolond tudom hogy ez nem allatorvos.ennyiert ne idegeskedj csak egy kerdes a kutya jobban van ahogy latom ha nincs holnap allatorvos. hidd el en jobban aggodok a kutyamert. volt mar vele ilyen erzekenygyomru. lenr ha viszem setalni aktiv.de hidd el ha komolyabba tunetek lwnnenek seta kozben mar az allatorvosnal lennenk de hasmenese van nem lazas, de benne van a pakliban hohy lehet a tapvaltas miatt lehet nem tudom. holnap meglatom.de jobban nezz ki mar.
2014. szept. 13. 19:33
 7/13 A kérdező kommentje:
es elobb szarnalak le teged mint a kutyam egy az ketto az meg hogy jott a szaporitas tema? ha tudnad ivartalanitott szukarol van szo. belekotsz dolgokba de a helyzetet nem tudod.
2014. szept. 13. 19:35
 8/13 A kérdező kommentje:
ja en kerek elnezest ezt a szaporodos kerdest ran ertetted. hat akkor tudd hogy van egy masfel eves gyermekem es ha kell az orvos elott egy oraval ha barmi van felteszem a kerdest ha kell. tapasztolatokat velemenyeket szeretem meghallgatni hohy mas is jart e ha igen mi volt a baj.
2014. szept. 13. 19:41
 9/13 A kérdező kommentje:
ja es akkor ennyi erovel mindenki aki kerdest tesz fel menjenek el ahoz a helyhez aki evvel foglalkozik ne irjanak ki kerdest nem? es ne itelj el jo hiszen nem ismersz es ne allits olyan dolgot ami nem igaz attol hogy felteszem a kerdest nem azt jelenti hohy a kutyamat egyaltalan el sem akarom vinni. megegyszer leirjam vagy erted mar????
2014. szept. 13. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Azonnal volt a tápváltás? Ha igen, az okozhat hasmenést.
2014. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!