Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van? Megevett valamit?...

Mi baja van? Megevett valamit? Vagy mi?

Figyelt kérdés
a kutyám tegnap este mikor felkelt fel akart állni és sírt. Olyan volt mintha fájna valamije utánna felállt furcsán ment és sírt de utánna olyan volt mintha semmi baja nem lett volna utánna mikor leakart ülni megint sírt olyan mint ha a hatásával lenne valami de mi??ma is játékközben is sírt néhány szor

2014. szept. 15. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha holnapig nem javul, vidd el állatorvoshoz, ha pedig rosszabbodik, akkor azonnal vidd éjszakai ügyeletre. Lehet, hogy semmi komoly, de lehet, hogy megevett valamit, ami a gyomrában elakadt, vagy valahol az emésztőrendszerében, és ha nem kap segítséget, elpusztul. Gondold át: gumilabda - darab, nejlonzacskó, csomagoló, stb. nem ehetett meg valamit? Nézd meg a hasát, ha keményedik, vagy kőkemény, azonnal vidd orvoshoz.
2014. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy lába, csípője?

Ha még holnap is csinálja, megmutatnám dokinak.

2014. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, ha nem javul holnap, vagy ha újra előfordul!
2014. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap valahonnan talált egy zacskót én széttrágva találtam meg aattól lehet baja ha nyelt le belőle
2014. szept. 15. 20:31
 5/9 A kérdező kommentje:
???
2014. szept. 15. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha talált valamit, ami nem a gyomrába való, és most panaszai vannak, akkor van baja tőle?
2014. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem biztos hogy megette de holnap viszem orvoshoz
2014. szept. 15. 20:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy azért sírt mert mivel harci kutya néha viszem a tesójához és játszanak és néha bedurvulnak lehet valahol megharapta vagy akármi
2014. szept. 15. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne tippelgess,majd a doki megmondja pontosan,mi a baj.
2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!