Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha a kutya szétrágja...

Normális, ha a kutya szétrágja a plüss játékokat?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom hogy plüss játéka van a kutyájának... az enyém széttépi.

Ez is a lemozgatás, agyi fárasztás hiánya, vagy a plüssjáték esetén normális?

10 hónapos mentett kutya


2014. szept. 15. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt teljesen kutyája válogatja. Az enyém kibelez minden játékot, hiába a több órás séta és a napi tréning, neki ez egy remek szórakozás. Máshol ez valóban a foglalkozás hiányára utalhat.
2014. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyèm is szétrágja. Nem cafatokra, de szereti elszakitani, pedig rengeteget foglalkozok vele
2014. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kutya függő. Ismerek olyan gazdit aki 0-24 a kutyával van sok mozgás/tanítás nagyon fegyelmezett okos kutya de ő is 2 perc alatt szétkapja a plüssöket.
2014. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém, ha egy fa botot odatartassz a szájához azt is szétrágja.
2014. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a plüssjáték minőségétől is függ! Mondjuk rászokták írni, hogy nem rágójáték, így rágós kutyáknak nem feltétlen előnyös, főleg ha állandóan előte van. :D Enyém is tud néha extrém hiperaktív is lenni, de eddig egy játékát sem tette tönkre, mondjuk van egy "pár" így cserélgetem neki gyakran. :) Szerintem nem feltétlen a fárasztás hiánya, bár az én kutyám csak kettőt tud sípolni a kedvenc plüss rókájával egy kiadós séta után utána már egyből alszik. :D
2014. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kutyafüggő, és még csak nincs is feltétlenül köze a kutya mozgásigényéhez. Az öreg nyugis németjucim mindent azonnal szétszed, neki ez a játék, a fiatal pitbull meg a lehetőségekhez képest vigyáz a játékaira, nem rágcsálja őket viccből.
2014. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyepiről hoztam a kutyám 1 évesen, mindenféle játékkal elhalmoztuk. A sípolós plüssökből kitépte a sípot, úgyhogy azt kidobtam, a játékot megvarrtam, azóta annyira nem tépi őket. A kötél csupa rojt, a gumijátékok meg, hááát...Max. fél óráig bírják. Első teniszlabdáját atomjaira szedte. A frizbi 5 perc után kettétört. Valami terrier keverék őfelsége.
2014. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az en staffim mindent kibelez, szetcincal, ami kimondottan kutyaknak valo jatek.

Viszont van kb. 5-6 olyan plussjateka, amikkel nagyon erzekenyen, ovatosan banik, nem tepi, csak gyengeden ragicsalja. Ezek viszont emberi jatekok, Ikeabol vett beka, sarkany, patkany stb.

2014. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok, megnyugodtam, hogy nem csak az enyém csinálja.

Amúgy az enyém is terrier keverék. :D

2014. szept. 16. 18:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Ajajj, akkor készült a belezett játékok tömkelegére :DDD (7. vagyok)


Az a vicc az egészben, hogy az enyém semmit nem rongál meg a lakásban, viszont a játékokat kíméletlenül rongálja. Van egy amstaff barátnője a környéken, na az is egy nagy játékgyilkos XD

2014. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!