Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nevelőapukám kimegy külföldre,...

Nevelőapukám kimegy külföldre, miatta mit várhatok a kutyámtól?

Figyelt kérdés

Szombaton hajnali 2kor indulnak a repülőhöz,mert megy ki Londonba dolgozni, csak Decemberbe jön haza és megy vissza. A kutyám nagyon kötődik hozzá, igaz hogy én vagyok az "alfa", rám hallgat legjobban,de Ő hogy is mondjam.... a játszótársa. persze megvan a tisztelet,de utánam Őt szereti a legjobban. Péntek este elmegyek vele a barátomhoz, hogy ne lássa a cuccolást,mert ígyis beleült a bőröndbe hogy itt ne maradjon.


Valami depresszióra vagy valamire számítsak?


légyszi csak normális válaszokat és a "kutya nem gyerek", stílusú válaszokat nem szeretnék. Köszönöm előre is! :)

16/l


2014. szept. 15. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ebben az időben nagyon Figyelj ra, ugyanis a kutya csladtag! Érzékenyek, szoval játsz vele sokat, az összes szabadidodet Töltsd vele, vidd magaddal mindenhova. Marmint ahova csak tudod :D
2014. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld, vagy ne érezze, hogy sajnálod, és nagy baj nem lehet. Nekünk szintén családtag mindkét kutyánk. Az idősebbiknek(9 éves) párom a gazdája, ő az 'alfa' számára. Egy vidéki meló miatt elment a párom 10 napra, semmi baja nem lett a kutyájának. Abban az időben amikor a párom foglalkozik vele én 'pótoltam'. Mikor hazajött a kutya körbe pisilte, néha elkezdte vadul keresni a házban, na akkor elmentünk sétálni. Sose sajnáld, inkább a figyelmét tereld el tanítással, gyakorlatozással vagy sétával.
2014. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne éreztessétek vele,hogy nevelő apud elment.


Az jó ötlet volt,hogy a cuccolást ne lássa.Viselkedjetek vele ugyan úgy mint eddig.Ne sajnáljátok,ne mondjátok,hogy "jajjj apuci elment mi lesz" stb.

Bár gondolom ez eszetekbe sem jutott.Csak leírtam.


Fő az,hogy ne változzon meg semmi! Se a séták rendje se semmi.Ne érezzen egy csepp változást sem.


Mondjuk mi kutyánk is kötődik apumhoz,ránk hallgat,apumat is játszó társnak tekinti. Igaz,ő csak 1 hétre ment el.De nem volt semmi.Mi mindent ugyan úgy csinálunk.Bár tény,hogy apum eleve sokat dolgozik keveset van itthon,aztán így a kutyának sem volt gond.Bár mi nem láttuk azt,hogy hiányozna neki.

2014. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így is viszem mindenhova,a könyvtárba,boltba,buszon,vonaton:) A játék mindig megvan, és a minden napos gyakorlás!
2014. szept. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!