Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Hogyan...

Meghalt a kutyám. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
17 éves volt. Tegnap délután halt meg, azóta a szemem előtt van a kép, amint már nem él. Hogyan tudnám elterelni a gondolataim?

2014. szept. 15. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(


Nekem 15 évesen halt meg a kutyám akivel 2 éves korom óta voltunk együtt.


Elterelni nem tudod a gondolataid, de próbálj a jó emlékekre gondolni és hogy mennyi örömöt okozott és kapott míg élt.

2014. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz masik kutyat,az nem lesz ugyanolyan,de segit tullepni ezen.
2014. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én kutyám 18 évesen ment el, együtt nőttünk fel.

Borzasztó érzés, sajnos sokan megtapasztaltuk már. Nekem az segített, hogy pár nap után magunkhoz vettünk egy felnőtt kutyust a helyi sintértelepről. Teljesen elterelte a gondolataimat, lekötötte minden energiámat. Nélküle, hát...Sokkal nehezebb lett volna.

2014. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy új kutyus tudja elfeledtetni.

Részvétem, szép kort élt meg.

2014. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évvel ezelőtt halt meg a 14 éves kutyám...Nagyon rossz volt, sírtam is nagyon sokat, de valami segített: egy új kutya..amint megláttam a menhelyen rögtön beleszerettem a kis cuki fejébe, ez a kutyám halála után (1 héttel volt)(azért ilyen korán léptem túl, mert szegénykét elaltatták volna, ha nem hozom haza)Elmúlt a bánatom mikor (beagle) kinézett a kocsi ablakon és lihegett...ez a látvány mindent felűlmúlt...Idővel jobb lesz :)
2014. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!