Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan tápot/táp...

Tudtok mondani olyan tápot/tápokat aminek hasonló az összetétele mint a Brit Prémium Lamb&Rice-nak? Csak az ára kicsit kedvezőbb?

Figyelt kérdés

Eddig ezt a tápot ette a kutyám, de sajnos most úgy alakult, hogy kicsit vissza kell szorítanom ez ügyben a kasszát. És igen, 1-2 ezer ft is számít nekem. A Josera Agilo-t néztem ki, vagy Josera Fitnesst. Tapasztalatok ezekkel kapcsolatban? Esetleg más? Kb. 15 kg 8000-9000 ft legyen maximum.

Köszönöm!


2014. szept. 16. 08:30
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:

Hm, nekem a brit prémium nem vált be, folyton ment tőle a kiskrapek hasa.


Ami végül jó lett, az a Solognac táp (francia). Meglepő, de a Decathlonban lehet kapni a vadászati osztályon, minden mozgásigényű és életkorú kutyának van egy-egy fajta. Magas beltartalmi értékkel, 20-30% közötti hústartalommal bír. A 12 kiló van olyan 7000-8000 ft környékén, az árára már pontosan nem emlékszem.

Bizonyítja, hogy kevesebb pénzből is lehet jó tápot csinálni.

2014. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Josera egy jó táp, érdemesebb azt választani, mint valami noname tápot. :)
2014. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbálnánk azt a francia tápot,de 80 kilométeres körzetben nincs Dechatlon.
2014. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] Nem is tűnik rossznak.
2014. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HUN_Sector ***** válasza:
Mert jó :). A blöki imádja (ő egy közepesen mozgékony kutyáknak való, sárga színű zsákkal kapott). Soha nem marad a tányérban semmi :)
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!