Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 és fél hónapos keverék...

4 és fél hónapos keverék kölyök kutyám?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kölyök kutyámnak 40cm a marmagassága. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen tápra váltsak Brit Care Junior Large Breed vagy Brit Care Adult Medium-ra?
2014. szept. 28. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérd meg a súlyát. Attól függ. Még kölyök tápot adj neki, de abból szerintem a medium (közepes) lesz a jó.
2014. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 kg
2014. szept. 28. 09:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyobb szemű tápot akarok neki venni (most Brit Care puppy-t eszik) mert nem rágja meg a mostanit, csak nyeli.
2014. szept. 28. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet érdemes egy ilyesmi tállal megpróbálkozni. Vagy a sima tálba rakj 1-2 nagyobb követ, ugyanaz. Nyugodt helyen egyen, hogy ne akarja gyorsan behabzsolni. Ne piszkálja közben másik kutya, gyerek, gazdi.

2014. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutya akkor "rág", ha olyan nagyságú étel kerül a szájába, amit nem tud lenyelni kényelmesen. Amúgy sem úgy rág, mint mi , emberek. Tép, a hátsó őrlőivel összeroppant és nyel.
2014. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem én utolsó csak tudod ő ki is hányja utánna...

Utolso elötti- ezzel a köves módszerrel én is próbálkozok csak hát így is ugyanúgy fal utánna meg hány... Nyugodt helyen eszik, nem zavarja őt senki de így is habzsol.

2014. szept. 28. 14:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam a kérdést 50 cm marmagassága
2014. szept. 28. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy kiméred a kaját,és abból egy kicsit dobsz a tálba. Amikor megedte megint egy keveset. Ezt előbb-utóbb el lehet hagyni, de hozzászoktatja, hogy nem veszitek el tőle, hiszen tőletek kapta, és sokkal lassabban is eszik. :)
2014. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de kihányta...:/ de azért köszönöm
2014. szept. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!