Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első éjszaka jelezni fog a...

Az első éjszaka jelezni fog a kiskutya ha wcre kell menni vagy csak elvégzi?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
előbb elvégzi és utána jelzi.
2014. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

ez most kérdés?:)

simán, és szokszó nélkül fog szar ( ugyan úgy ahogy egy emberbaba sem jelenti be ) hugyozni, és nem csak éjszaka, hanem a bármikor amikor rájön.

ehhez kell majd sok-sok türelem, és takarító szer.

2014. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
nekem német juhász kölyköm volt kb 1,5 hó alatt lett szobatiszta sok türelem tanítás foglalkozás árán ha menni kellet jelzett utána.
2014. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ. Ha kertes házból jött, és csak kint volt eddig,akkor valószínű jelezni fog mert kint szokta meg.

Egy tipp: 2-3 óránként vidd ki,éjjel is!!! Játék, evés,alvás után is. Ha kint végzi a dolgát akkor jutalomfalat és nagy simi,játék. Ha bent, akkor soha ne kapjon ki! Ha LÁTOD hogy pisil vagy kakil bent, kiabálj rá, szidd le de ne bántsd! vagy ha keresi a helyet a wchez akkor kapd fel és vidd ki gyorsan. ha nem látod,és mégis bepiszkít ne szólj semmit. Töröld fel, ha lehet hipós vagy domesztoszos vízzel, hogy ne érezze ott a szagát. Jó kutyázást!!

2014. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem fog jelezni, ha nem szobatiszta.
2014. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém jelezte (bár nem mindig) pedig nem volt szobatiszta nyilván amikor hozzám került. Mindig elkezdett mocorogni meg ugálni rám és abból tudtam hogy ki kell vinni. Volt hogy lehet hogy jelzett és én nem ébredtem fel rá, mert olyan kimerült voltam a kutyatartás első napjaiban. :D Mindezek ellenére 2 hét alatt 80%-osan, 3 hónapos korára meg teljesen szobatiszta lett.
2014. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Lehet, hogy fog jelezni, lehet hogy nem. De hogy nem fogod észrevenni, az teljesen biztos.

Nagyon egyszerű: kérdezd ott, ahonnan hozod, hogy szokott szólni.

2014. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!