Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már nagyon rég óta szeretnék...

Már nagyon rég óta szeretnék egy border colliet, de heti két-három napon biztos hogy nem tudnék vele 2-3-órát foglalkozni. Esetleg ha egy lustáb/kevésbé élénkebb példány választék? Vagy evvel tönkretenném? Esetleg valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Akkor kedves utolsó az a kutya túl van pörgetve és nem képes lenyugodni, ami hiba egy bordernél szerintem.

Nekem két munkavonalú kutyám van, pörögnek amikor kell, de akkor 1000%on, egyébként meg elvannak a lakásban, akkor sincs semmi ha otthon hagyom őket...és szó sics nap 3-4 óra aktivitásról. Túlzások, túlzások és túlzások amiket a borderekről mindig olvasok. Vagy felnagyítják a dolgokat vagy ha tényleg olyan a kutya, akkor az gáz...tenyésztői hibának mondanám leginkább.

2014. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló!

Attól még, hogy neked van EGY állítólag hiperaktív kutyád, attól még nem ez lesz erre a vonalra az általános ...

2014. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező én nem akarlak lebeszélni csak készülj fel ha úgy esik akkor is le kell fárasztani a fajtát
2014. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem akkor kistestű ,szoba kutyát válassz, de azokkal is kell foglalkozni, mert agyon unják magukat és szét rágnak mindent a collie nem neked való kutya. túl energikus.
2014. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az en munka(!) vonalu borderemmel sem kell napi 10 orat intenziven foglalkozni. Tele van energiaval, ha kinn vagyunk porog, jatszik, faradhatatlan, de itthon nyugis, eljatszadozik, sokat alszik. Mondjuk nagyon sok idot toltunk egyutt, lakasban tartom, TV-zni is egyutt szoktunk :-)
2014. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Úgy alakult a helyzet, hogy mégsem lesz olyan nap amikor 7-óránál többet lenne egyedül és naponta kb 4 órát tudnék vele foglalkozni.(nemtudom ezek mennyire számítanak de kertes házban lakom és van már kutyás tapasztalatom.)

2014. nov. 15. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!