Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Növeszteném a kutyám szőrét,...

Növeszteném a kutyám szőrét, de hogyan?

Figyelt kérdés
Közepesen hosszú szőrben volt régebben tartva, de egy sor betegség, és egy toklászos baleset miatt (csipesszel felnyúlva szedték ki szegényből, majd megszakadt a szívem) lenyirattam, és azóta is "belekényelmesedtem" ebbe, szóval az utóbbi 1-2 évben röviden tartottam. Most viszont rámjött, hogy megint megnövesszem neki, viszont régebb is küzdöttünk pár dologgal, kicsit mindig kopott a vége, és emlékszem néhány elég durva küzdelemmel, amikor hirtelen növesztett aljszőrt (Lhasa apso, neki van bőven, de csak ilyen téli vattaszerű pehely), és nem bírtam olyan gyorsan kifésülni, és képződött néhány durva csomó:)) Szóval, akinek hasonló, aljszőrös, de hosszúszőrű kutyája van, és hosszúban tartja, tudtok adni nekem néhány tippet, praktikát, h hogyan lehet szépen tartani, hogy ne törjön a szőre, és az aljszőrcsomókat megelőzni? Gondolok itt szőrápolókra, fürdésre hogy milyen gyakran, és hogyan, vagy hogy kell-e ritkítani itt-ott hogy ne legyen olyan vastag pl füle mögött (ott volt 1 durva csomó), vagy ilyesmik! Nagyon szépen köszi aki válaszol!:)

2014. okt. 15. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Heti rendszerességgel látogassatok kozmetikushoz. Ők majd tudják a dolgukat..
2014. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!