Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Nullás" kutyánál (nj) K9...

"Nullás" kutyánál (nj) K9 vékony textilfolytót vagy nagyszemű nyakláncot használnátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mire is?
2014. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom, mit jelent a nullás, meg hogy mit akarsz a kutyával, de a nyakörvválasztás két dolgon múlik: a konkrét kutyán, meg a gazda szokásain. Én szeretem a textilfojtót, a nagyszemű fémet viszont rühellem, úgyhogy nyilván előbbit raknám rá, ha az a kutyának megfelelne. Ha nem, akkor meg azt, ami jó neki, amire szüksége van.
2014. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
FoJJJJJtó.
2014. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Esküszöm, beírtam, de ezekszerint nem ment el az a hozzászólásom: szóval engedelmes pályamunkára, illetve utcán sétálni tanítani. És a nullás annyit jelent, hogy, bár már 2-3 éves, de nem képezték. A hosszúszemű egysorost én is utálom, viszont arra gondoltam, ha mindenki azt használja inkább hosszúszőrű ebeken, és nagy az ellenérzés a textilfojtóval, akkor megszokom.


És szégyen, de ly-nal írtam a foJJJJJtót, ez nem az analfabétaságomnak köszönhető. :)))

2014. okt. 19. 20:41
 5/20 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm okoskának, aki gyorsabban javított ki, és semmi hasznosat nem mondott a 81 százalékával, viszont minden kutyás kérdésbe beleugat :)
2014. okt. 19. 20:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ( nj ) az egysoros vékonyszemű fojtó vált be a sétánál és egyéb lábközeli gyakorlatoknál.
2014. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Ha képes vagy megfelelően bánni a nyakörvvel, oly mindegy, textil, vagy fém fojtót használsz-e.

2-3 éves "nullás" kutyánál is használ a jutalmazásos módszer , ha kellő képen motiválható.

2014. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak, hogy igazodjak hozzád: KellŐŐŐKKKKKéPPPPPen!
2014. okt. 19. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:

"Utólag is köszönöm okoskának, aki gyorsabban javított ki, és semmi hasznosat nem mondott a 81 százalékával, viszont minden kutyás kérdésbe beleugat :)"

Ez mellément, ugyanis nem ugatok bele minden kérdésbe.

Tudod-e, hogy nem én vagyok itt az egyetlen 81%-os?

Mellékesen válasz is volt, és Hozzád igazodtam: a fojtó és nem a nyaklánc.

Bocs, hogy beleugattam...

2014. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
"a fojtó és nem a nyaklánc." ezt majd fejtsd ki bővebben. :) A fojtó ugyanolyan szleng rá, mint a nyaklánc. És lehet, hogy nem te vagy az egyetlen 81%-os, de már bocs, te vagy az, aki azonnal válaszol, bármit kérdezek kutyával kapcsolatban, hozzászól, de nem mond semmit, és nem vagyok képes elhallgattatni. Köszönöm az értékes hozzászólásaidat, és várom mások válaszát is.
2014. okt. 19. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!