Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit tudok csinálni?

Most mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Van két 4 és fél hetes kutyus akik bolhásak. Nem a miéink a kutyák de majd elhozunk egyet onnan. Na de az a lénxeg hogy kinéztem nejik egy bio bolhaírtót ami kicsit drága de mindenki azt mondja az a legjobb. Viszont akikbél vannak a kicsik ők azt mondták felesleges negvennünk, mert nekik van valami bolhairtojuk amit kiskutyákra is szórhatnak. ez mnd szép és jó de ma voltam náluk és valami olyan írtót szórtak a kutyákra amit elvileg fiatal allatoktol tavol kene tartani, mert allergias reakciot valthat ki. ez valami házba való, hogy elűzze a bogarakat. nem tudom hofy a kiskutyáknak ugye nem lesz nagy bajuk tőle?

2014. okt. 21. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok: hozz máshonnan kutyát. Aki ennyire nem képes, h bolhátlanítsa őket megfelelő szerrel, az nyilván nem vitte el oltásokra, féregtelenítésre, és nem chippelve kapod meg 8 hetes korában, ahogy a törvény előírja.
2014. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Féregtelenítést elkeztük hathetesen megkapja az első oltást és chippeltetni is fogják... és ezt onnan tudom hogy ott voltam a féregtelenítésnél is a tabblettát mi vettük meg. Ezekkel semmi gind nincs csak ez az egy dolog ami kicsit futlra volt nekem.
2014. okt. 21. 18:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg azért ők nem ilyenek h nesze b***meg itt a kutyád atöbbit neked kell csinálnod.. jol ismerjük őket a lánya osztálytársam anyukája is nagyon aranyos. abban biztis lehetsz hogy az alpdolgokat megkapják. ezzel a bolhaírtósdival meg csak annyi lehet hogy egyszerű emberek. és most nem arra kértem tanácsot hogy kitől ne vegyek.kutyát hanem hogy hogy tudnám nekik ezt elmondani vagy figyelmeztetni őket
2014. okt. 21. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Először talán le kellene ide írnod a szer nevét, amit használtak. Aztán léphetünk tovább.
2014. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy nekünk. Illetve odamész, elkéred a dobozt és felolvasod nekik a kritikus részt. Nem kell extra drága bio-akármi a kutyákra, egy egyszerű, bárhol kapható, kutyára való spot-on tökéletesen megfelel a célnak.
2014. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És attól se lesz bajuk? Nem azèrt mert mindentől félek:D csak érdekel mert még nem vagyok ilyenekben túl tapasztalt
2014. okt. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!