Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Születhet fajtatiszta kiskutyá...

Bebyke0310 kérdése:

Születhet fajtatiszta kiskutyája egy olyan kutyának ami már egyszer párzott más kutyával?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy nem és nem találok ezzel kapcsolatos szakirodalmat a neten.

2014. okt. 22. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen....

De remélem nem akarod kipróbálni

2014. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt nem szakirodalom tárgyalja, hanem "tévhitek a kutyákról" címszó alatt .
2014. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly ilyen kérdést retardáltak tesznek fel vagy 10év alatti gyerekek
2014. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Hogyh apa fehér és gyereket csinált egy fekete nőnek, akkor ha a következő gyereke fehér nőtől van, az az előző nő miatt szintén fekete lesz?

Na kb így tudom értelmezni ezt a kérdést...

2014. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Most ezt hogy...? Az előző kutya spremája benne marad, és a másik beljebb tolja?
2014. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Remélem,nem akarsz ennyi ésszel szaporítani.
2014. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csabika1971 ***** válasza:
98%

Tény, hogy kering egy olyan tévhit a köztudatban, hogy azt a faj kutyát melyiket megtermékenyítette egy keverék vagy más fajta. Annak a minősége nagyban romlott és nem lesz jó további faj tenyésztésre.

Ezt én is hallottam. De egy butaság, és nincs semmi valóság alapja.

2014. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos tévhit. Valahogyan kételkedem annak a szukának a kiemelkedő tenyészértékében, aminek a gazdája ilyesmiben hisz és még csak vigyázni sem volt rá képes.
2014. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Már válaszoltak a kérdésre, viszont nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg. Tudod, hogy mit jelent az, hogy fajtatiszta? Azt, hogy hivatalos papírokkal, vagyis törzskönyvvel bizonyítható a kutya származása. Ez azt jelenti, hogy a szukának, a kannak, sőt, a kölyköknek is rendelkezniük kell tk-el! Ha a kölyöknek nincs, akkor nem számít fajtatisztának. Remélem erre gondoltál te is, mikor kiírtad a kérdést.
2014. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
9-es, szerintem ebbe ne menjünk bele, mert ez már meghaladja a képességeit... Még mindig ezen vagyok fennakadva, hogy hogy lehet ilyen butaságot kitalálni... Meg azon szakadok hogy a négeres meg a spermás poénomat 100%-ra pontoztátok XD
2014. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!