Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnalom a kutyankat, de nem...

Sajnalom a kutyankat, de nem akarok vele foglalkozni. Mit tennetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apa akarta a kutyat, hogy majd o foglalkozik vele. Nala ez azt jelenti, hogy kiabal vele, nem neveli.

Probaltam foglalkozni vele, eljartunk setalni, de ram nem hallgat, huzott a porazon, vonyitott egesz uton:( Viszont se kedvem, se idom falkavezernek lenni, na meg apa ugyis elrontana az egeszet.


A kutyank kint el az udvaron, ma pl senki nem volt kint meg... Van, hogy egy jo szot se kap, csak hogy "ne ugralj ram te bolond"...

Belenezek a szemebe es annyira szomoru :( Foleg, hogy a csaladtagjaim szerint nagyon buta kutya, pedig egyaltalan nem az.


Szoval en mar lemondtam a vele valo foglalkozasrol, de ez meg nem elet neki. ..


2014. okt. 23. 17:00
1 2 3
 21/21 Druxy96 válasza:

mond valamit Gabiiiii

ha vannak más állatai, akiket szeret nem lehet olyan rossz ember, mint amilyennek a kutyus miatt látszik.. egyszerűen nem kutyás..


Én is azt mondom neked keress neki gazdát. Tedd fel facebookra, hirdesd meg újságba. Olyat is hallottam, hogy van menhely, ami nem elviszi a kutyát, hanem meghirdetik ők és tőled viszi el a másik gazda, egyáltalán nem kerül a menhelyre.


Apukádnak meg mond meg, hogy a kutyák olyanok mint a gyerekek. A gyerek is sok energiát és törődést igényel, legközelebb akkor vegyen kutyust, ha van hozzá türelme, energiája. (nem bántásból mondom, de ez a véleményem)

2014. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!