Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam össze őket?

Hogy szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves palotapincsim. Négy évig ő volt az egyetlen kutya a háznál. Augusztus végén került hozzánk egy Boxer kan kiskutya. A pincsi néha elkalapálja, ami szerintem rendben van ( pl.: ha a Boxer megakarja enni a kajáját ) de az a baj, hogy már akkor is vicsorog rá, ha csak a közelébe megy. Ezt szeretném megszüntetni és összeszoktatni őket. A sétáltatás sajnos kizárva, mert a környékben egyáltalán nem bízok meg ( bárhol voltam találtam kóbor kutyát). A pincsi nagyon féltékeny tud lenni, a boxer pedig állandóan ott van ahol én is és lehet, hogy a kicsi hiányolja, hogy csak rá figyelek. Az a legnagyobb probléma, hogy úgy hallottam, hogy a Boxer egy idő után nem tűri, hogy mindig elpáholják. Attól félek, egyszer elkapja a kicsit és aztán... volt pincsi nincs pincsi. Az állatorvos azt mondta, töltsenek minél több időt egymással. Próbálom ezt betartani, csak a Boxer energikus és hiperaktív míg a kicsike szalad négy kört az udvaron és elfárad. Légyszíves adjatok tippeket, hogy tudom őket összeszoktatni és mi az a játék, amit egyszerre tudok velük játszani!

2014. okt. 24. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

klikkelő modszerről hallottál ?

amugy nem hiszem hogy megölné egyszer majd ráugat a boxer a pincsire és kialakul a falka sorrend. olvass utána a neten hátha lelsz valami használhatót

2014. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!