Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám 3 hetes és ma...

Kiskutyám 3 hetes és ma sárgás széklet helyett fekete volt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Na, mi volt az orvosnál?
2014. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem fázott meg meleg helye van.. Az étvágya jó ugyan olyan mint volt. A székletében találtunk valami férget valószínűleg ez okozhatta.
2014. okt. 25. 14:58
 13/24 A kérdező kommentje:
Kapott még egy adag féreghajtót meg egy kis erősitőt.
2014. okt. 25. 14:59
 14/24 anonim ***** válasza:
A sok hústól is lehet fekete (sötét) színű, a csonttól meg fehér. Ha feltűnően fekete, valóban lehet vérzés is, amit akár élősködő is okozott. De a leírás alapján nincs ok az aggodalomra.
2014. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Már sajnos nincs...meghalt :'( :'(
2014. okt. 29. 17:39
 16/24 anonim ***** válasza:
Jajj.... Mi volt az oka, lehet tudni?
2014. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt és az a legszörnyűbb hogy a kezeim közt halt meg. Este cumiztattam és valahogy leszippantotta a tápszert akár mit csináltam nem jött ki...megfulladt. Fejjel lefelé fordítottam dőrzsöltem a kis hátát ütögettem ráztam de hiába nem tért magához :'( 3 hete neveltem árva kutyus találtam...nem volt semmi baj szépen fejlődött most meg egy pillanat és vége :'( :'(
2014. okt. 30. 09:27
 18/24 anonim válasza:
Mi lett a kiskutyával,túl élte?
2014. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
:'( :'( :'(
2014. okt. 30. 09:43
 20/24 anonim válasza:
0%

Bocs a hülye kérdésért,nem olvastam el mindent csak érdeklődtem.

Nagyon sajnállak megrázó lehetett,én is többször átéltem különböző állatokkal mire megtanultam.

Hogy ne kerülj még egyszer ilyen helyzetbe,kicsit nézz körül ez ügyben.

Egy háromhetes kutya nem eszik tápszert,szopik kutya tejet,tehát tehén tejet sem adhatsz,legfeljebb fele viz fele tej,de amilyen tejek mostanában vannak,attól éhen hal.

Inkább ha tudsz szerezni,csecsemő tápszert,és bébi ételt legalább 6 hetes koráig.

Száraz tápot még akkor sem!

Csak azért irtam,mert aki egy kidobott kutyust meglát,az meglátja a következőt is!

Ha nincs módod bébi ételre,akkor a feles tejbe tégy egy pici vajat,és ha csak tápszered van akkor áztasd be.

Együtt érzek veled.

2014. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!