Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha víz alatt tartom a kutyát...

Ha víz alatt tartom a kutyát megfulladnak a bolhák?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kutyám bolhás. Melkettem feküdt és rajtam ugrált valami fekete és csipett belém. Emellett sokat is vakarózik. Na most én fogtam az ebet, beraktam a kádba, és addig engedtem amig csak a feje látszott ki. Kb 2-3 percug sikerült igy tartanom, mert nagyon sirt és majdnem megharapott már. Igy megdögölhettek a bolhák?

Másik kérdésem, hogy ezek a cseppek bolha ellen mennyibe kerülnek?


2014. okt. 28. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Vízbe csak bebódulnak a bolhák és néhány kijön a kutyából.

Az ár attól függ, mekkora a kutyád. Viszont, ha már észrevetted a bolhát és lakásban van, jócskán elfertőződött a lakás is. BioKill, Neostomosan-ezekkel lespriccelni minden szövetanyagú bútort. Szőnyeget, padlót.Mindezt egy hét múlva megismétled. Aztán megint megismétled.

2014. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Víz alatt a bolhák általában fulladozni kezdenek s megjelennek a víz felszínén, ott kell őket összeroppantani két köröm között. Ha túl sűrű bundája van a kutyának, akkor ott maradhatnak a bolhák a szőr között, esetleg egy kis légbuborék még életben tartja őket.
2014. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. És használj exspotot védekezésre. Soha nem találkoztam bolhával a kutyáimban ...
2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És mennyibe kerül? Fél éves tacskó
2014. okt. 28. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Szabadáras termék. Orvosa válogatja, ki mennyiért adja.

Itt egy kis segítség:

[link]

2014. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj...nem mindegy, hogy mennyibe kerül? Teli van bolhával a lakásod, kutyád, te magad...

NOOOORMÁLIS MAAARGIT 😄

2014. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy.... általában a kutya-macska szokott bolhás lenni. Általában a gazdák ezt tudják is és havonta kezeli mindenki a maga által kedvelt, bevált szerrel a kutyát, hogy ezt elkerüljék. A kutya tartása nem merül ki az étkezése biztosításával. Élősködők ellen is védekezni kell. Bele tartozik ebbe a bolha és a kullancs is. Sőt, mostanában nyáron a szúnyogok elleni védekezés is. És, sajnos nem olcsó dolog az ilyesmi. A havi kiadásokba ezt is bele kell kalkulálni.

Persze, lehet nem megtenni, hogy élősködők ellen legyen a kutya védve. Viszont akkor az orvos fog igen csinos összeget leakasztani a gazdáról.

2014. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Margit figyu! Nem mindegy !
2014. okt. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!