Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 9 hetes...

Hogy tanítsam meg a 9 hetes kiskutyámnak, hogy vissza hozza a labdát?

Figyelt kérdés
Elfut érte de nem hozza vissza, hanem elmegy szaglászni miután elfutott érte vagy lefekszik melette és rágja vagy bármi hasonlót..:)Vagy akár nem akarja vissza adni bár azt már jól megtanítottam neki de a lényeg, hogy még nem tud játszani hogyan tanítsam meg neki?
2014. okt. 31. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon is tud játszani, hiszen rágja....csak nem úgy ahogy te szeretnéd. Dobd el, amikor érte ment és felvette akkor lengess meg neki egy jutifalatot és "hozd". Ha szerencséd van labdával együtt visszaszalad. Akkor nagy dicséret. Előbb utóbb rájön, hogy vissza kell vinni...
2014. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is fel szoktam ajánlani neki a jutit, és akkor jön a lasztival. Nálunk bevált. Először ne dobd messze, akár csak gurítsd 1-2 méterre, így jobban látja és nem kezd eszeveszett rohanásba.


Ha nem lenne ekkora mázlid, akkor belevágsz egy teniszlabdába, és mikor látja, beleteszel kaját, eldobod. Elvileg így visszahozza neked, mivel ő nem tudja kiszedni. Bár ezt a verziót nem próbáltam.

2014. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!