Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bullmasztiff mennyire jó...

A Bullmasztiff mennyire jó családi kutyának és házőrzőnek? Valamint mennyire bírja a rövidebb reggeli kocogásokat, futásokat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!

2014. okt. 31. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom. Nálunk teljesértékű családtag volt, és fenyegetően morgott idegenekre. A gyerekek húzhatták a fülét is akár, a fejére ülhettek.


Erős kutya szép izmokkal, örömmel kísérne futásra.

2014. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hatalmas kutya tele szeretettel. Én is csak ajánlani tudom. De ha jobban meg akarod ismerni a fajtát itt egy videó: [link] (7:30nál kezdődik szerintem)
2014. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Családi kutyának kiváló.

Házőrzés: nagyon jó házőrző, de a ridegtartást nem bírja!!!

Nem lesz túl jó futópartner úgy márciustól szeptemberig. :)

Egyébként sem kéne futni ekkora jószággal. Nem vizsla és nem agár.

Mindenképpen kell neki ízületvédő!

2014. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Családi kutyának nagyon jó választás, a „falkájával” (legyen az felnőtt, gyerek vagy kiskutya) nagyon türelmes, engedékeny, védelmező. Ő egy csupaszív kutyus, ekkora szeretet még egy kutyusban sem láttam. Könnyen kezelhető fajta (legalábbis a mi kutyusunk az), most van egy kis cane corso kölyökkutyánk, dupla, tripla annyi munka jólnevelt kutyust faragni belőle.:-) A Bullmasztiff a családját védi, de nem kifejezetten mondanám rá, hogy ház őrzésére a legmegfelelőbb fajta. Rövidebb kocogásra jó partner lehet, de az előttem szólóhoz csatlakoznék, hogy márciustól őszig futás közben indul a „cipőfűző”, ami a ruhádon fog kikötni :-)
2014. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!