Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy árt neki? van egy...

Lehet hogy árt neki? van egy kutya akit rövid láncon tartanak 2 éve. Megzsaroltam a gazdáját, hogy nem jelentem be, (úgyse történik semmi) ha heti 1x elvihetem sétálni.

Figyelt kérdés
Kénytelen volt megengedni, de odabökte, h ártok a kutyának lelkileg, mert ahányszor meglát, csalódik, ha nem jöhet. attól félek, hogy igaza van
2014. okt. 31. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény kutya. Nem te ártasz neki, hanem a "gazdája", már ha lehet az ilyet annak nevezni. A heti 1 séta sajnos szinte semmit nem ér. Lehet, jobb lenne bejelenteni az állatvédőknél, csak ne tudjon róla, hogy te voltál az. Milyen rövid a lánc egyébként? Soha nincs elengedve?

Nem bírom felfogni, az ilyen ember minek tart kutyát?!

2014. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy ártassz neki.. Legalább viszel egy kis fényt a sötét kis életébe szegénynek. :( :( Mindenképp vidd el! Ha én választhatnék hogy állandóan be legyek zárva egy szobába -de legalább "beletörődök", vagy néha kimehetnék, az utóbbit választanám, hisz egész héten lenne mire várni! Ez a kutyus is megtanulná hogy melyik az a nap, amikor viszed. Csak lehetőleg rendszeresítsd, így megfogja szokni, eleinte még ha lát kérni fogja, de hamar megtanulja a rendszert. Nem lesz ebből semmi probléma, csak rendszeres, következetes legyen és lehetőleg mindig másfele vidd.
2014. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyél mindig pórázt a kezedben,ha viszed,így tudni fogja,mikor van séta.Ha nyafog,ne vegyél tudomást róla.Próbáld rávenni a gazdát a hosszabb láncra.
2014. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!