Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy 9 hetes kiskutyának...

Lehet egy 9 hetes kiskutyának bármi baja abból, hogy megevett a normális tápmennyisége mellé egy teljes csomag Royal Canin jutalomfalatot?

Figyelt kérdés

Apának kellett volna etetnie, direkt elől hagytam a konzervet, csak mellette ott volt a teljesen tele zacskó jutifali is (amit mellesleg egy hete ott tárolok)... Hát odaadta mindkettőt.

Lehet egészségügyi probléma belőle, esetleg már nem fogja úgy értékelni ezt a fajta jutalomfalatot, és vegyünk neki másfajtát? Kapjon ma kevesebb vacsorát?


(a kiírás szerint egy ekkora kutya csak napi 10 szemet kaphatna ebből a jutalomfalatból, ő megevett kb. 70-et)



2014. nov. 4. 17:15
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
Szerintem csökkentsétek a vacsiadagját,akkor nem lesz baja.
2014. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, max kicsit hasmenése lesz, ennyi. Ellenben a konzerv kaja hosszútávon nem valami jó megoldás.
2014. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem kap mindig konzervet, csak néha, mint például ma délben. Csak ki lett neki egészítve egy egész adag jutifalattal.

2014. nov. 4. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek hasonló helyzetben szorulása volt, szóval azt is nézném, hogy tud-e kakilni.
2014. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mit kell tennem, ha szorulása van?
2014. nov. 4. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy szirupot írt fel a doki, ami nem klasszikus hashajtó, nem a beleket mozgatja, hanem a kakit nedvesíti fel valahogy (bocsi, ez undi de na...:D), hogy tudjon produkálni a kutya. Sima hashajtót semmi esetre se adj neki!
2014. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hetesen a csokit lopta el az asztalról amíg zuhanyoztam.Szerencsére semmi baja nem lett tőle,de nagyon megijedtünk:D

(azóta nem is hagyunk semmit az asztalon,mert a kis rafinált még a rágót is képes lenne befalni:D)

Szerintem is kapjon kevesebb vacsit,de egy kis gyomorrontáson kívül nem hiszem hogy lesz bármi gond.Esetleg előfordulhat hogy később hány egy kicsit,de nem kell megijedni,mert a kutyák nagyon könnyen hánynak,főleg ha túlették magukat:)

2014. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!