Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutyusunk van, persze sok...

2 kutyusunk van, persze sok kutyaszőrrel. Jön a baba elég hamarosan. Hogy lehet minimalizálni a kutyaszőrt? Az állandó takarításon kívül, (fotel, rekamié, ilyesmi tisztán tartására is gondolok). Szőnyeg már rég nincs.

Figyelt kérdés
A két kutyus kinti-benti tartású, szabad bejárással a házba, de csak lent az alsó szinten lehetnek, a fenti rész kutyamentes terület elvileg, ott vannak a hálók és ott lesz velünk a baba. De ez nem maradhat örökre így, hiszen lent van a nappali, és egyszer a kisbaba járni fog. Nem lehet mindig fent ugyebár. Nem tiltanánk a kutyusoktól, sőt!! Csak a szőrtől féltem kissé a picit.A kuttyok rendesek "karban vannak tartva", oltva és féregtelenítve vannak. Ja és természetesen maradnak (a házban is), nem szeretnénk a baba ürügyén lepasszolni őket!!

#kutya #takarítás #szőr #baba kutyaszőr
2014. nov. 20. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%

9-es! Egyet értek veled. hiába fröcsögnek a többiek. Csodálom is,hogy az én korábbi hozzászólásomat nem oltották még le:D. Én sem teszem be a lábam kutyás,macskás lakásba,még családon belül sem. A kutyát hiába oltatja valaki,ha a seggét nyalja,ami szaros vagy az utcán más köpésébe,hányásába vagy kutyaszarba lép,azt szépen viszi a lakásba be :D. Az meg különösen undorító,mikor valaki a gyerekét a kutyával nyalatja,hogy jaj de édes.


Az állatot nemcsak akkor és úgy lehet szeretni,hogy összefekszünk vele..A kutsának szaga van,akármit is mondjanak a többiek. Amikor a munkám miatt kutyás család gyerekét hozzák hozzám,igenis büdös kutyaszaga van a gyereknek,pedig amúgy tiszta és rendezett.


Kicsit furcsa ez a szokás itt az oldalon,hogy szabadon véleményt lehet nyilvánítani,mégis,ha a kérdezőnek, vagy valamelyik hozzászólónak nem tetszik a válasz,akkor megy az ugrálás....


Inkább menjünk 9-es a tisztasági-fórumba :D

2014. nov. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha nyírva és fésülve van a bunda,minimális a hullás.Persze van olyan fajta,ami erősen vedlik,ezt a neki való fésűkkel kell akár naponta kezelni.Kozmetikus adhat ebben tanácsot,látva a szőrtípust.De ha naponta takarítasz,nem fog problémát okozni.Esetleg ha tudod,a nappalit zárd le,hogy ne egy nagy kutyaház legyen és korlátozd a kutyuk ott tartózkodását.Amúgy sem tudod mindig felügyelni a picit.
2014. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Örülök, hogy nem a kérdésre válaszoltál. Nem a szagról volt szó, hanem a szőrről.
2014. nov. 21. 17:39
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocs a 11-es válaszolóra gondoltam :)
2014. nov. 21. 17:43
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

"Figyelj utolsó! A kérdezőnek van két kutyája."


De azt is írta, hogy "kinti-benti tartású", tehát van lehetősége kint tartani. Nem egy panellakásban vannak összezárva a kutyákkal, és nem azt mondtam, hogy el kell altatni a kutyákat! Semmi bajuk nincs a kutyáknak kint sem, és azzal, hogy bent tartjátok, nem a kutyáknak tesztek jót, hanem a kis lelketeknek.

Nem feszültséget gerjeszteni jövök ide, csak leírtam a véleményemet. A feszültséget azok keltik, akiknek ez nem tetszik, pl. Te.

A Kérdező szó nélkül tudomásul vette, hogy van ilyen vélemény is, tehát Neked is ezt javaslom. ;)

2014. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem lakásba élt együtt a kutyám a gyerekeimmel :) Sose volt semmi bajuk,pedig számtalanszor együtt is aludtak. Volt,hogy a kádban előbb bent volt a kutya,mint ahogy a gyerekkel oda értem volna :P :D A kutyának nem volt kutya szaga,mert az etetésen múlik ,hogy milyen szaga van. C.r kajától persze,hogy a kipárolgása is büdös. Ne legyetek már szemellenzősök! Az ember leül a buszon,meg fog mindent,köpköd az utcán,és cigizik ! bokrokba c.rik amíg a gyerek a játszótéren játszik,meg a gyereket is oda viszi. Akkor miről is beszélünk ?? STB ::::

Több fésülés megold mindent.

2014. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16%
Kell csinálni fenn egy zárhato szekrènyt ès ha már jár a baba akkor oda be tenni. Az ajtót be kell deszkázni hogy a kutyák ne tudjanak bemenni a házba vagy amelyik benn marad az ne tudjon kimenni . Ètelt egy csövön keresztül meg tudod oldani rizs pudingot adhatsz a babának egy slagon keresztül a kutyáknak meg ki dobod az ablakon a maradèk halászlevet . Ezt a helyzetet mashogy nem lehet biztosan megoldani. Nálunk is igy van
2017. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!