Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen típusú hámot vegyek a...

Milyen típusú hámot vegyek a kutyámnak?

Figyelt kérdés

NYAKÖRVVEL sétáltatom,mielőtt valaki le akarna beszélni :D A hám kiránduláshoz és utazáshoz kellene. Van neki egy, sima belépős hám, valami ismeretlen márka, de olyan rossz az anyageldolgozása, hogy véresre kidörzsölte az egyik oldalát :(


Az érdekelne, hogy melyik az ami normális minőségű, de szépen el van dolgozva? Ezeket néztem, valakinek van vele tapasztalata, hogy mennyire kényelmesek? (Nem-e szúrnak, dörzsölnek.)


[link]

[link]



2014. nov. 22. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább a k9-est venném (van is, de nem hevederhám). A másik típust azért nem szeretem, mert a csatja pont a kutya gerincénél van és félek, hogy nyomná a kutyát/kényelmetlen lenni neki.
2014. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutyus? Én javaslom a Trixie "y" hámokat. Jó minőségűek, kényelmesek, tartósak, állítható méretűek és egyszerűen feladhatóak a kutyára. Eddig csak ez a fajta hám vált be nálunk. A második képen lévő hámhoz hasonló volt nekünk is, de a kutya kibújt belőle és zavarta is járás közben. Egyébként a Trixie hámok nem dörzsölték ki. (A kutyám csak 5 kg, ezért kérdem a kutyád méretét.) Remélem segítettem! :)
2014. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érzékeny és könnyen kidörzsölődik az oldala én a helyedben v. neopréneset v. béleltet vennék. :)


Én ezt használom a 2 kutyámhoz és imádják. Nagyon jó minőségűek,tartósak és hihetetlen puhák (még akkor is,ha a bamba kutyám belesik a patakba..:D ),nem dörzsölik ki a kutyaszőrét/bőrét. Nálam tuti 10/11-es.:


[link]



Ill. még a Hurtta termékek is jók + Mo.-on belül nincs szállítási költség:


[link]


[link]



Remélem tudtam segíteni és sikerrel jársz! :)

2014. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


A Hrutta eszembe se jutott pedig láttam már korábban, de uhh, van ára :D


A kutyus 15 kiló, kis töpszli, de nagyon izmos bull keverék :)

2014. nov. 22. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van AlphaZoo a közelben, ahova a kutyust is belehet vinni, érdemes megnézni a hámokat, mert ott eléggé széles a választék. :)
2014. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Hurtta 5-6 ezer csak regisztrálni kell az oldalra. :)
2014. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
semelyiket..masszívabb kéne..de akkor már a másodikat.
2014. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xeni0301 válasza:
100%
nekünk julius k9 hámunk van , a kutya imádja, kényelmesen érzi magát benne,nem dörzsöli ki mivel belül anyagos,nagyon praktikus mivel egyes hámoknál van zseblámpatartó, kisebb oldaltáska, fogo a hátán. Általában amint meglátja a kutyám fut és rakja is bele a fejét, aztán fut hempergni a fuben. szerintem ez a legjobb márka, nekem is volt ilyen állatkereskedésben kapható olcsobb de egyhamar mind eszakadt, és a kutya sem szerette.
2014. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 29. 12:45
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, időközben nézelődtem több helyen, végül a Fressnapfban találtam rá az "igazira". Ilyet vettem neki, ez is bélelt, szépen eldolgozott és NAGYON jó áron van: [link]

Csatja se gyenge, remélem a strapát is bírni fogja (mosást).

2015. aug. 30. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!